Чорниця або лохина?

Ягоди лохини і чорниці — найближчі родичі. Вони відносяться до однієї родини (Вересові) і одного роду рослин (Вакцініум). Плоди близькі один одному не тільки зовні, але й за своїми корисними властивостями і смаком. Батьківщиною для ягід є Північна Європа, Азія і Америка. У природних умовах чорниця найчастіше росте в болотах та у тінистих лісах. Традиційним сезоном є період з квітня по серпень.

Чорниця — така маленька, але дуже корисна

Корисні властивості

Чорниця містить безліч цінних речовин: вітаміни A, С, вуглеводи, каротин, але, перш за все, її синій пігмент багатий антоціанами. Вони є антиоксидантами і мають значні переваги для здоров’я. Разом з вітаміном С і залізом, антоціани стимулюють утворення клітин крові. Чорниця позитивно впливає на загальний стан кровоносних судин і активно застосовується при лікуванні хвороб очей. У 100 грамах чорниці міститься всього близько 40 калорій, тому насолоджуючись цією корисною ягодою можна не хвилюватися за можливі наслідки для фігури.

Як ви бачите, вираз “хоч мале, та завзяте” відмінно характеризує чорницю.

Чорниця не тільки дуже корисна для організму, але вона також користується любов’ю у кухарів і кондитерів і входить до складу величезної кількості страв. Плоди ягоди можуть бути як повноправним інгредієнтом, наприклад, в різноманітних кексах і мафінах, так і неперевершено доповнювати готові страви: млинці, йогурти, каші. Не варто також забувати про чорничне варення і джеми. Крім того, їх можна використовувати в якості самостійного корисного перекусу, між основними прийомами їжі. Професійні кухарі використовують чорницю як прикрасу. Її багатий фіолетово-синій відтінок допомагає створити яскраву палітру на тарілці.

Зберігання

Після покупки або збору чорниці, зверніть увагу на її транспортування, оскільки ягоди дуже чутливі і їх легко пошкодити. Намагайтеся помістити їх в холодильник якомога швидше. У традиційній холодильній камері чорниця зберігається до 4 днів, зона свіжості BioFresh від Liebherr дозволяє збільшити цей термін до 9 днів.

Відділення для ягід і трав в морозильних камерах Liebherr

Відділення для ягід і трав в морозильних камерах Liebherr

Якщо ви хочете якомога довше насолоджуватися цими маленькими і поживними ягодами, то просто помістіть їх в морозильну камеру. До речі, спеціально для вирішення подібних завдань було розроблено відділення для ягід і трав в морозильних камерах Liebherr. Воно ефективно використовує внутрішній простір всередині камери і дозволяє заморозити кожну ягоду окремо, не дозволяючи їм злипатися разом. Розкладіть плоди і почекайте 10-12 годин (не зайвим буде попередня активація режиму SuperFrost). Після цього розділіть чорницю по порціях і складіть в пластикові контейнери або пакети для заморожування. Вибираючи ємність для зберігання ягід в морозильній камері переконати в її герметичності.

*Усі дані є орієнтовними та залежать в окремих ситуаціях від сорту та/або правильного зберігання без переривання холодового ланцюга від збирання врожаю/виготовлення й аж до приладу Liebherr. В продуктах із вказівкою мінімального строку зберігання дійсною є завжди дата, вказана на упаковці.