Ja jums garšo šokolāde, un, būsim godīgi, daudziem no mums tas ir kārums Nr. 1, tad, visdrīzāk, jums garšo arī šokolādes kūciņas. Tas ir brīnišķīgs našķis, kuru pagatavot ir daudz vienkāršāk, nekā jūs domājat. Universālās šokolādes kūciņas lieliski der jebkuram gadījumam –  kāds gards gabaliņš pie pēcpusdienas tējas vai papildinājums ballīšu saldumu klāstam – tas ir braunijs. 

 

Vienkārši soļi brauniju pagatavošanai un uzglabāšanai

Ja jūs nekad iepriekš neesat pagatavojuši šokolādes kūkas, tad mēs labprāt dalāmies ar vienkāršiem soļiem, kā pagatavot daudz brauniju kādai ballītei vai jebkurām saviesībām, konferencei utt. Šīs kūciņas ideāli lietot uzturā tad, kad tās ir jau atdzisušas. Braunijus var atstāt istabas temperatūrā apmēram dienu. Ja kūkas tiek uzglabātas hermētiskā iepakojumā, tad līdz pat 2-4 dienām. Braunijus ieteicams tūdaļ atdzesēt, ja tie pārklāti ar kādu glazūru vai satur pildījumu no piena produktiem vai olām, piemēram, saldkrējuma krēms, putukrējums, glazūra vai pildījums no vārītā krēma; ledusskapī tie mierīgi var tikt uzglabāti 3-4 dienas. Atlikušās kūkas var uzglabāt saldētavā, ideāli ciešā iepakojumā no folijas vai speciālos maisiņos, slēgtā konteinerī, lai izvairītos no saldēšanas kameras radītiem bojājumiem. Šādi braunijus varat uzglabāt apmēram 3 mēnešus.

 

How To Make Brownies

Sastāvdaļas:

175 g sviests

175 g šokolāde

450 g cukurs

Piedevas pēc izvēles

3 olas

175 g milti

60 g kakao

125-175 g šokolādes gabaliņi vai cits pildījums

2 x 17.5-20.3 cm diam. kūciņu formas vai līdzvērtīgas

Pagatavošana:

Darbība 1 – Izkausējiet šokolādi un sviestu ūdens peldē

Saskaldiet šokolādi gabaliņos, sagrieziet sviestu vienādos kubiciņos. Atrodiet attiecīgā izmēra bļodu un katliņu, lai veidotu ūdens peldi – virs katla ar vārošu ūdeni novietojiet bļodu ar šokolādi un sviestu, maisiet, līdz sastāvdaļas izkūst.

 

 

Darbība 2 – Ielejiet maisījumu bļodā ar cukuru un ļoti labi sajauciet visu kopā

Ļoti labi sajauciet šokolādi un sviestu. Ielejiet maisījumu bļodā ar cukuru (mēs noskaidrojām, ka lieliski der brūnā cukura sajaukums ar pūdercukuru!), labi sajauciet.

 

 

 

 

Darbība 3 – Iemiksējiet olas iekšā pa nelielām daļām

Tad, kad ieguvāt brīnišķīgu, gludu maisījumu, pievienojiet olas pa nelielām daļām.

 

 

Darbība 4 – Izsijājiet miltus caur sietu tajā pašā bļodā

Caur sietu izsijājiet miltus un sajauciet visu kopā.

 

 

Darbība 5 – Izsijājiet caur sietu turpat arī kakao pulveri un labi samiksējiet

Atkal caur sietu izsijājiet kakao pulveri. Taču izmantojiet visparastāko kakao pulveri, bez kādām piedevām – tas derēs vislabāk.

 

 

 

Darbība 6 – Pievienojiet šokolādes gabaliņus un iemaisiet tos

Pievienojiet kādu no izvēles piedevām, piemēram, šokolādes „čipsus”. Šokolādes gabaliņu sajaukums ar balto un piena šokolādi izskatās burvīgi un papildinās brauniju garšu.

 

 

Darbība 7 – Pārlieciet maisījumu ietaukotajās formās un izlīdziniet

Uzmanīgi pārlieciet brauniju maisījumu ietaukotajās formās un izlīdziniet ar koka karoti.

 

 

Darbība 8 – Cepiet iepriekš uzkarsētajā cepeškrāsnī

Ievietojiet formas iepriekš uzkarsētajā cepeškrāsnī (līdz 180 ° C) uz 30-45 minūtēm. Rekomendējam pārbaudīt braunijus ik pa 15 minūtēm.

 

 

Darbība 9 – Izņemiet no krāsns un atdzesējiet

Izņemiet kūkas no cepeškrāsns, nedaudz atdzesējiet. Uzmanīgi apgrieziet otrādi, lai atbrīvotu braunijus no formiņām. Ja nepieciešams, pielietojiet speciālu lāpstiņu. Atdzesējiet, novietojot uz restes.

 

 

Darbība 10 – Izbaudiet!