Liebherr ierīču nevainojamās reputācijas pamatā ir to izcilā kvalitāte, turklāt tā tas ir visā pasaulē. Uzņēmums ļoti smagi strādā, lai nodrošinātu, ka tas nemainās. Uzziniet, kā mēs pārbaudām savu ierīču kvalitātes atbilstību standartiem.

Kvalitāte, dizains un inovācija

Jau vairāk nekā 60 gadu uzņēmums „Liebherr-Hausgeräte” piedāvā kvalitatīvus un inovatīvus ledusskapjus un saldētavas. Mūsu mērķis, sākot no ražošanas koncepcijas līdz izgatavošanai un ražošanai, un beidzot ar mārketingu, ir inovatīvu augstākās kvalitātes produktu piedāvājums. Katrā Liebherr ierīcē tiek ieguldīts daudz zināšanu, izstrādes darba un smalkas detalizācijas. Pirms ierīce nonāk sērijveida ražošanā, inženieri veic mēnešiem ilgus pētījumus un produkta attīstību, lai nodrošinātu, ka tiek radīts augstākās kvalitātes produkts, kas atbilst visām individuālas vai profesionālas lietošanas prasībām.

Mēs kā vadošais ražotājs uzstādām visaugstākos standartus mūsu ierīcēm un detaļām, vienmēr domājot par saviem klientiem. Mūsu ražotnēs tiek nepārtraukti strādāts pie tālākas mūsu ierīču detaļu un materiālu attīstības un optimizācijas. Izstrādes stadijā veicam rūpīgu pārbaudi, lai nodrošinātu, ka visas saldēšanas, mehāniskās un elektroniskās daļas darbojas uzticami un ilgtermiņā, kā arī mēs pārliecināmies, ka tiek garantēta ierīču optimāla darbība un funkcionalitāte. Tas ir tāpēc, ka visiem produktiem jāatbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Un tas attiecas gan uz izmantošanu privātās mājsaimniecībās, gan uz komerciālu izmantošanu. Mūsu izstrādes laboratorijās visām ledusskapja daļām jāiztur plašas izturības pārbaudes. Piemēram, kvalitātes pārbaudē durvju eņģēm jāiztur vismaz 100 000 atvēršanas ciklu, kas ir līdzvērtīgi vairāk nekā 15 gadu ilgai lietošanai. Tiek veikta arī vizuāla kvalitātes novērtēšana. Tas palīdz mums nodrošināt visu komponentu optimālu savietojamību un nodrošināt maksimālu funkcionalitāti un efektivitāti.

Liebherr ierīcēm tagad jāiztur īpašas pārbaudes modernās skaņas mērīšanas istabās, lai noteiktu trokšņa avotus un pēc tam veiktu atbilstošus pasākumus to ierobežošanai. Vairāk par šo variet lasīt mūsu rakstā Kādēļ Liebherr ledusskapji ir ļoti klusi.

Profesionālo ierīču ilgtermiņa kvalitāte

 

 

Mūsu profesionālo ierīču un to daļu kvalitāte tiek pastāvīgi uzraudzīta visā ražošanas procesā. Lai garantētu augstos kvalitātes standartus, visas daļas tiek pakļautas milzīgai slodzei plašu un praktisku pārbaužu ietvaros. To darot, mēs nodrošinām, ka tikai augstākās kvalitātes ierīces, kas pilnībā atbilst īpašajām prasībām komerciālai lietošanai, atstāj mūsu ražotnes. Liebherr ierīces ir īpaši paredzētas intensīvai profesionālai lietošanai un tādēļ ir ļoti izturīgas: Augstākās kvalitātes materiāli un rūpīga apstrāde līdz pat mazākajai detaļai nodrošina mūsu ierīču īpašo kvalitāti. Kvalitāte tiek pastāvīgi uzraudzīta plašās pārbaudes un novērtēšanas procedūrās. Tiek nodrošināta visu elektronisko un saldēšanas komponentu optimāla saderība, lai garantētu maksimālu funkcionalitāti un efektivitāti, kā arī pievilcīgu dizainu. Mūsu ierīces tiek izmantotas maizes ceptuvēs, viesnīcās, ēdināšanas nozarē, laboratorijās un slimnīcās.

Kā Liebherr pārbauda kvalitāti: 3 piemēri

Teleskopisko sliežu kvalitātes nodrošināšana

Gludi slīdošās teleskopiskās sliedes, uz kurām tiek uzstādītas atvilktnes, nodrošina papildu lietošanas ērtību ledusskapjos un saldētavās. Lai tās darbotos arī optimālā līmenī, tām tiek veiktas vairākas pārbaudes, lai novērstu jebkādus iespējamos darbības traucējumus. Teleskopiskās sliedes tiek pakļautas slodzēm, kas pārsniedz standarta slodzes, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.

 

 

GlassLine drošības stikla kvalitātes nodrošināšana

Kvalitatīvie GlassLine uzglabāšanas plaukti, kā arī Liebherr ledusskapju iekšdurvju plaukti ir izturīgi pret sasišanu un švīkām, turklāt tie ir viegli tīrāmi. Lai garantētu drošību ikdienas lietošanā, mūsu pārbaužu centrā drošības stikls tiek pakļauts ekstrēmām slodzēm. Tas palīdz radīt uzticību un garantēt drošību.

 

 

SoftSystem mīkstās atdures mehānisms

Pateicoties iestrādātajai SoftSystem sistēmai, Liebherr ierīču, kas aprīkotas ar šo funkciju, durvis aizveras automātiski no aptuveni 30° atvēršanas leņķa. Tas nodrošina mīkstu aizvēršanos, pat ja iekšdurvis ir pilnībā piekrautas. Mājsaimniecībās ledusskapja durvis tiek atvērtas un aizvērtas vairākas reizes dienā un tiek pakļautas lielām slodzēm. Paturot to prātā, mūsu pārbaužu laboratorijās durvis tiek atvērtas vairāk nekā 100 000 reižu, lai nodrošinātu visu komponentu ilgstošu kalpošanas laiku

 

 

Kvalitātes nodrošināšanas procesa centrā ir arī mūsu kvalificētie un labi apmācītie darbinieki. Pateicoties viņu apņēmībai un centībai, tiek noteikti augsti standarti un garantēta Liebherr ierīču izcilā kvalitāte. Ne velti klienti visā pasaulē ir pārsteigti par mūsu ledusskapju un saldētavu izturību, lietojot tos gan mājsaimniecībā, gan profesionāli.