Värvilised ColourLine külmikud

Lisame elule värvi! Liebherri uued ColourLine külmikud on saadaval värsketes ja glamuursetes toonides – FireRed, WaterBlue ja AvocadoGreen

Need päevad on möödas, mil külmik tähendas anonüümset valget kasti kööginurgas. Täna on disain muutumas üha tähtsamaks elemendiks ühes tõeliselt kaasaegses kodus. Liebherr on alati kaasas käinud uute disainisuundadega ning arvestanud oma klientide soovidega uute toodete loomisel. Tehes ei ühtegi kompromissi kvaliteedis, oleme me valmis saanud uute ColourLine külmikutega, mis on suurepärane kooslus heast disainist ning esmaklassilisest külmutusvõimsusest. Need stiilsed külmikud tõmbavad tähelepanu igas majapidamises ning need on saadaval kolmes pilkupüüdvas toonis.

ColourLine külmikud pole kaunid mitte üksnes väljast. Liebherri toodetele omaselt on neil palju innovaatilisi funktsioone ja omadusi nagu näiteks kaks lihtsasti puhastatavat puuviljade ja köögiviljade sahtlit, mis aitavad toitu organiseeritult säilitada. Energiasäästlik LED valgustus garanteerib parima kvaliteediga valgustuse kõikjal külmiku sisemuses ning GlassLine riiulid lisavad elegantsust külmiku sisemusele. GlassLine riiulid on valmistatud seejuurest löögikindlast klaasist ning need on kriimustuskindlad ja kergesti puhastatavad. Riiulite servad on kaunsitatud roostevabast terasest dekooriga.

ColurLine külmikute teine võrratu uuendus on SmartFrost tehnoloogia, mis oluliselt vähendab jää teket külmiku sisemuses ja sügavkülmutatud toitudel. Nii ei pea kasutaja külmikut väga tihti üle sulatama. Sügavkülma siseseinad on eriti siledad ning seeläbi kergesti puhastatavad. Samal ajal saab külmiku riiuleid ja sahtleid mugavalt eemaldada ning teha ruumi suuremate toiduainete hoiustamiseks.

Uus värkus ja uus disain. See ongi Liebherri ColourLine. Milline on Sinu lemmik?

Kui sul on küsimusi Liebherri ColourLine’i kohta, siis kirjuta meile. Kasuta kommentaarivälja selle artikli all või liitu vestlusega meie Facebooki lehel.