Jaanuaris leidis Kölnis aset üks tähtsamaid messe köögimööbli, kodumasinate ja tarvikute tootjatele – LivingKitchen. Sel messil esitlevad nii mööblifirmad kui ka kodumasinate tootjaid kõige uudsemaid lahendusi oma valdkonnas. Liebherr oli kohal BluPerformance seadmetega, mis juhatavad sisse uue põlvkonna toidu värskuses. Samas oli messil ka palju uudiseid ja üllatusi, mis me nüüd ka teieni toome.

Käepidemeta integreeritud veinikülmik

Köögimööbel, millel ei ole väljaulatuvaid käepidemeid, on muutumas üha populaarsemaks. LivingKitchen messil esitles Liebherr uusi integreeritud veinikülmikuid, millel on must või valge esiklaas. Külmikuid saab mugavalt avada ühe puudutusega tänu TipOpen süsteemile.

Liebherri veinikülmik

Uuenduslikud integreeritud seadmed

Üks põnevamaid uudiseid Liebherri stendis oli modulaarse integreeritud külmiku prototüüp, mis koosneb neljast individuaalsest moodulist, mida saab vastavalt oma vajadustele seina sisse paigutada.

Modulaarne külmik

See kontseptsioon võimaldab kliendil luua täpselt tema vajadustele sobiv külmutussüsteem, kus võivad olla nii BioFresh jahekapid kui ka just veini hoiustamiseks mõeldud veinikülmikud.

Modulaarne külmik

Pudeli- ja karbihoidjaga külmik

Teise silmapaistva uuenduse võis leida IKF 3510 integreeritud külmikust. Selle sujuvalt eemaldatavas sahtlis saab lisaks pudelitele hoida ka terveid karpe, milles on joogid sees.

Karbisahtliga külmik

Selles on ruumi kahe joogikorvi või kasti õlle hoiustamiseks.

Karbisahtel

Nutikas külmik

Uue põlvkonna SmartDeviceBox seadmega saavad Liebherri külmikud omale mitmesuguseid nutikaid lisafunktsioone. Näiteks võib oodata peagi kaamerate ja häältuvastussüsteemi lisandumist. Sel moel saab kasutaja kiiresti ja mugavalt kontrollida oma külmiku sisemust ning luua ostunimekirju. Kõikidele BluPerformance seadmetele (mida on üle 90), saab lisada uue põlvkonna SmartDeviceBox mooduli. Nõnda pakub Liebherr kõige laiemas valikus nutikülmikuid turul.

SmartDeviceBox

SmartDeviceBox annab ülevaate sinu külmiku seisukorrast, see võimaldab distantsilt muuta seadeid ning aktiveerida erinevaid funktsioone.

SmartDeviceBox

Nagu näha, on ka 2017. aasta läbivaks mõtteks meie majas „kvaliteet, disain ja innovatsioon“. Avasta BluPerformance seadmete eelised, sukeldu teistesse dimensioonidesse virtuaalreaalsuse abil ning saa tuttavaks Liebherriga läbi hiiglasliku puutetundliku ekraani.

LivingKitchen