Liebherril on integreeritavate toodete valdkonnas 2017. aastal pakkuda mõndagi uut: siinne ülevaade heidab valgust, millised uuendused on juba saadaval.

Head FreshMAGi lugejad!

Liebherri kodutehnikal on kindel siht: me soovime teha oma kliendi elu ja igapäevatoimetused üha mugavamaks. Paljud meie kodutehnika uuenduslikud ja praktilised funktsioonid on selle juures suureks abiks. Järgnevas loetelus tutvustame teile praktilisi abivahendeid integreeritavate tarvikute valdkonnast.

VarioBox

VarioBox ehk väljatõmmatavad sahtlid aitavad sorteerida ja hoida väikseid toiduaineid ning annavad külmikus olevast hea ülevaate. Sahtleid saab käsitseda mugavalt ühe käega – nii on nende avamine ja sulgemine, toidu sisseasetamine, sahtli väljavõtmine ja ka tagasipanemine igati lihtne. Sahtlit paigal hoidev pidur laseb teil segamatult toitu välja võtta. Peale selle on sahtlid kergesti puhastatavad, neid võib pesta nõudepesumasinas. VarioBoxi alust saab asetada omal soovil mitmele eri kõrgusele külmikuukse siseküljel.

Munarest

Munaresti on võimalik välja võtta, et reguleerida selle mahtu, nii et 10–20 kanamuna või teistpidi pööratult kuni 28 vutimuna on kindlalt hoiul. Munade säilivusaega saab pikendada, kui asetada munad resti teravam ots allpool.

Jääkuubikute alus

Suurel kaanega jääkuubikualusel on mugav täiteava, mistõttu seda on lihtne veega täita. Kuna kaas on täielikult suletav, ei tilgu aluse tõstmisel vett välja.

Võitoos

Kauni kujuga võitoosi saab käsitseda ühe käega, mistõttu on seda kaanest hoides mugav tõsta ja lihtne avada. Võitoosi proportsioonid on hästi läbi mõeldud, nii et sellesse on hõlbus asetada eri suuruses võikange. Toos on purunemiskindel, seda võib pesta nõudepesumasinas ja see sobitub igale Liebherri alusele.

Rullikutel külmutussahtlid

Liebherri Premium-sarja kombikülmikute külmutussahtlitel on rullikud all, et täidetud raskeid sahtleid oleks mugav liigutada.

VarioSafe

Valitud Premium-sarja toodete uus sahtel VarioSafe aitab toitu korrastatumalt külmikusse sättida, andes kapis olevast hea ülevaate. VarioSafe’i sahtel sobib väga hästi väiksemate pakendite, tuubide ja purkide, näiteks moosi hoidmiseks. Kõrgemate esemete puhuks on sel olemas ka teine paigalduskõrgus. VarioSafe’i sahtel on nüüd saadaval ka uute integreeritavate toodete jaoks, millel puudub BioFreshi tehnoloogia.

FlexSystem

FlexSystem võimaldab toitu sorteerida ja hoiustada BioFresh-Safe’i sahtlites ülevaatlikult, paindlikult, välistades ühtlasi toiduainete omavahelise kokkupuutumise. Toidu saab jaotada kindla põhimõtte järgi, näiteks puuviljade ja köögiviljade kaupa või säilivusaja järgi. Stabiilse FlexSystemi kõiki osi on kerge puhastada, neid võib pesta nõudepesumasinas.

BioCool sahtel

BioCool võimaldab jahekapi kindlas sahtlis reguleerida niiskust, et säiliks toiduainete värskus ja kvaliteet.

Elektroonika

Uus näidik on olemas kõikidel Comforti ja Premiumi mudelitel. Tänu suuremale kontrastile ja sobitatud värvivalikule (mustvalge) on valitud temperatuuride loetavus näidikul varasemast märgatavalt parem.