EurocucinaMilanos toimunud Eurocucina 2016 messil esitles Liebherr praguseid disainitrende, milleks on vase ja süsinikkiu värvides külmikud. Külalistele esitleti BluPerformance seeria kõige uuemaid mudeleid.

Oma messiboksis näitas Liebherr uusi ja unikaalseid lahendusi, mis tutvustasid külalistele praeguseid disainitrende ning värskemaid elustiilitooteid. Tutvumiseks olid kohal külmikud ja sügavkülmad, mis sobivad ideaalselt tänapäevasesse kööki.

WKEgw 582 ja WKEgb 582 veinikülmikud on unikaalsed, kuna neid on võimalik integreerida vaid 45cm kõrgusesse riiulisse. Musta ja valget värvi külmikute esikülg on valmistatud klaasist. See materjal annab neile elegantse välimuse, lisaks on külmikuid väga lihtne puhastada. Tänu TipOpen tehnoloogiale ei vaja veinikülmikud käepidet ning neid on väga lihtne avada.

Uued trendid – vask ja süsinikkiud

Eurocucina

„Cool Vision“ disainiuuringute raames esitleb Liebherr sageli alternatiivseid ja moekaid materjale, mida on võimalik külmiku valmistamisel kasutada. Eurocucinal esitlesime vase ja süsinikkiuga kaetud külmikuid. Just vask on üks selliseid materjale, mis naudib praegu suurt populaarsust nii moetööstuses kui ka sisedisainis. Sellest kiirgab soojust ning see näeb välja elegantne ja hinnaline. Vask toob moodsasse eluruumi kvaliteeti, soojust ning stiili. Sõltuvalt töötlusest muudab vask erinevas valguses oma varjundit ning paistab seeläbi väga hästi silma. Pole vahet, kas seda kasutatakse mõne detaili või terve külmiku kaunistamiseks – vask on soliidne ja ajatu materjal, mis väärib tunnustamist.

Eurocucina

Ka süsinikkiud on väga kvaliteetne ja stiilne materjal. Süniku, tehnoloogia ja suurepärase disaini kooslus räägib põhjalikkusest ning see rõhutab tõhusust ja täpsust, mis aitavad muuta tänapäevase eluruumi elegantseks.

Milline materjal meeldib sinule – kas vask või süsinikkiud? Avalda oma arvamust kommentaarides, sest enim häält kogunud materjal võetakse tulevikus Liebherri poolt kasutusele.

BluPerformance: veelgi ruumikam tõhusam ja mugavam

EuroCucina

Loomulikult olid messil tutvumiseks ka Liebherri BluPerformance seeria külmikud. Nende valmistamisel on kasutatud ülikvaliteetseid materjale, mis aitavad saavutada väga kõrget energiatõhusust. Tänu uudsele külmutuslahendusele, mis asub külmiku alumises osas, pakuvad need seadmed märksa rohkem ruumi toiduainete hoiustamiseks. Lisaks on BluPerformance seeria külmikud ülimalt vaiksed, energiatõhusad ning mugavad. Veendu selles ise!

Kui sulle meeldis see postitus, siis liitu meie uudiskirjaga, et olla pidevalt kursis kõike värskemate Liebherri uudistega. Lisaks võid ühineda vestlusega kommentaarides või meie Facebooki lehel.