SuperCool

Kas poes käidud ja pidu ootamas? Liebherri SuperCool funktsiooniga külmkapid jahutavad teie salatid, suupisted ja joogid kiirelt ning sujuvalt maha, nii et isuäratavad lõhnad ja maitsed ei lähe kaduma. Nii on parim peokogemus tagatud!

Kallid lugejad, aeg-ajalt esitatakse meile küsimusi, kus palutakse selgitada, mida Liebherri seadmete erifunktsioonid ja tehnilised näitajad õigupoolest tähendavad ning mida need teevad. Nii et tänases postituses räägime teile SuperCool funktsioonist. Kujutage ette, et korraldate pidu ja kõik ettevalmistused on peaaegu valmis. Kaunistused on olemas ja peopaik sätitud. Nüüd on aeg käised üles käärida, et salatid ja suupisted valmis teha. Tavaliselt tegeletakse sellega juba eelmisel päeval, et aega kokku hoida ja et õigel päeval oleks üks mure vähem ning samuti selleks, et toiduvalik oleks enne pidu korralikult jahutatud.

Otsige Liebherri seadmetel SuperCooli ikooni.

Otsige Liebherri seadmetel SuperCooli ikooni.

Siin tulebki mängu SuperCool funktsioon. Olenevalt seadmest alandab see funktsioon külmkapi temperatuuri +2, +3 või +4 °C peale kuueks või kaheteistkümneks tunniks. Neil temperatuuridel toit ei külmu, vaid jahutatakse võimalikult kiiresti maha. Ideaalne lahendus, kui pidu on tulemas.

Muud SuperCooli boonused:

  • Igasugune temperatuurikõikumine külmkapis (kui näiteks soe toit tõstetakse külmkappi) võib mõjutada seal hoitava toidu kvaliteeti. Automaatse SuperCool-funktsiooniga pole see aga probleem, kuna madal temperatuur (olenevalt seadmest +2, +3 või +4 °C) ja toiduainete jahutamise kiirus aitavad selliseid kõikumisi ennetada.
  • Kui automaatne SuperCool-funktsioon on aktiveeritud, lülitub külmkapp kuue või kaheteistkümne tunni (olenevalt mudelist) järel tagasi normaalse töötemperatuuri peale. SuperCool-funktsiooni ei pea eraldi välja lülitama, nii et muretsemiseks pole põhjust.

Külmad joogid ja jahutatud suupisted annavad kokku ühe parajalt kuuma peo. Liebherri automaatne SuperCool-funktsioon aitab teil peod käima tõmmata ja muudab need ülitoredaks.

Kas teil on SuperCool-funktsiooni kohta küsimusi või kommentaare? Kirjutage meile! Kasutage allpool olevat kommenteerimisvõimalust või kasutage arutelu alustamiseks või sellega liitumiseks Facebooki.