Too oma kööki värvi ja loo nii kestvalt eriline meeleolu! Meie populaarse ColorLine sarja uued külmikud on tõelised pilgupüüdjad. Lisaks erilisele värvivalikule on uued külmikud varustatud LIebherri uuenduslike lahendustega ja loomulikult esindavad need Liebherri tipptasemel disaini.

Kvaliteet, disain ja innovatsioon. Need kolm märksõna on alati olnud Liebherri jaoks erilise tähendusega. ColorLine sarja uued  kolme erilise värviga CN 4313 külmikud on selle filosoofia täiuslikuks tõestuseks.

Seest jahe ja väljast lahe

Juba esimesest pilgust on uute külmikute isikupärane disain selgelt eristuv. Kordumatult eriline, kuid siiski tänapäevase köögi kujundusse täiuslikult sulanduv disain ühendab endas modernsed lahendused, nagu lõigatud profiiliga uks ja ülima mugavuse nagu küljel asuv süvistatud käepide. CN 4313 ColorLine mudeleid on kolmes värvitoonis: NeoonOranž, KiiviRoheline ja JääSinine.

Tehniliselt tippklassist

Disain ja värvivalik ei ole muidugi uute külmikute ainsad suurepärased omadused. CN 4313 seeria tõeline tugevus on peidus nende sisemuses, kus on kasutusel Liebherri suurte kogemustega inseneride poolt loodud nutikad lahendused, tänu millele on need külmikud mugavad kasutada, säästlikud ja loomulikult eriti töökindlad:

• NoFrost – jäävaba sügavkülmik. Külma õhuga jahutamine eemaldab liigse niiskuse. Nii ei teki sügavkülmikusse jääkihti – ei mingit tüütut sulatamist külmiku energiatarve püsib madal.
• DuoCooling – eraldi jahutuskanalid jahekambrile ja sügavkülmikule vähendavad energiakulu ja ei lase lõhnadel seguneda.
• Suurepäraselt säästlik A++ energiaklass
• Väga mugav süvistatud küljel asuv käepide.
• Väga säästlik ja ühtlase valgusega LED valgustus.
• Eraldi pudelirest mahutab rohkem veini- või veepudeleid.

Liebherr ColorLine CN 4313 ja teised põnevad ning unikaalsed külmikud leiad meie volitatud edasimüüjate kauplustest.