Plus X auhind

Üheksa Liebherri uue põlvkonna BluPerformance jahekapp-sügavkülma, millel on NoFrost tehnoloogia, pälvisid ihaldusväärse Plus X disainiauhinna. Seadmeid tunnustati järgnevates kategooriates: kõrge kvaliteet, disain, innovatsioon, kasutusmugavus, funktsionaalsus ja keskkonnasõbralikkus.

Seadmetootjatele omistatakse Plus X auhind kvaliteedieelise ning nende toodetega kaasneva lisaväärtuse eest. Liebherr saavutas sel korral silmapaistva tulemuse. Eksperdid hindavad ning omistavad tunnustuse toodetele kolmes kategoorias: tehnoloogia, sport ja elustiil. Tooted, millel on vähemalt üks „Plus X“ faktor, saavad autasuks Plus X tunnustusega märgise. Neid märgiseid jagatakse seitsmes kategoorias: kõrge kvaliteet, disain, innovatsioon, kasutusmugavus, funktsionaalsus ja keskkonnasõbralikkus.

BioCool tehnoloogiaga NoFrost jahekapp-sügavkülmad, mis pälvisid Plus X auhinna:

BioCool jahekapid pälvisid Plus X auhinna
  • CNP 4858
  • CNPes 4858
  • CNP 4758
  • CNPes 4758
  • CNP 4358
  • CNPes 4358
  • CNP 3758
  • CNPes 3758
  • CNPbs 3758

Liebherri innovaatilised BluPerformance kodumasinad

Liebherri kõige uuema põlvkonna BluPerformance kodumasinad toovad tarbijateni uskumatult energiatõhusad ning tulevikukindlad külmkapid ja sügavkülmad. Auhinnatud kodumasinatel on võrratult kõrge energiaklass: A+++ või A+++/-20% (viimane 20% tähendab, et seade ületab 20% võrra A+++ standardiga ette nähtud energiakulu ning on seega veelgi säästlikum, kui vastav kategooria nõuab). Unikaalne jahutustehnoloogia on ehitatud seadme alumisse osasse, mis loob rohkem ruumi toidu hoiustamiseks. BioCool on suurepärane alternatiiv külmikutele, millel puudub BioFresh  tehnoloogia. Erinevalt tavalistest puu- ja köögiviljade sahtlitest, saab BioCool sahtlis õhuniiskust reguleerida – see aitab toitu kauem värskena hoida. Samal ajal pakub SmartDevice uuenduslikke võimalusi turvalisuse ja teeninduse vallas. Valikuline SmartDeviceBox võimaldab seadmeid ühendada nutikodudesse üle WiFi, mis muudab nende juhtimise nutitelefoni abil väga lihtsaks – pole vahet, kas viibid ise kodus või eemal.

Plus X auhinnast

Plus X auhind on juhtiv innovatsiooniauhind, mille žüriis on esindatud 27 valdkonna esindajad, 23 strateegilist partnerit ning enam kui 600 rahvusvahelist brändi tehnoloogia-, spordi- ja elustiilitoodete valdkonnast. Tooted, millel on vähemalt üks „Plus X“ faktor, saavad autasuks Plus X tunnustusega märgise. Auhinnatud tooted eristuvad uute ja innovaatiliste tehniliste lahenduste, silmapaistva disaini ning ülima kasutusmugavuse poolest. Innovatsiooniauhind antakse välja selleks, et muuta ostuotsuse tegemine tarbijale lihtsamaks.

Kui sulle meeldis see artikkel, siis liitu meie uudiskirjaga, et saaksid kursis olla kõikide Liebherri uudistega.

Kui sul on küsimusi selle artikli kohta, siis võta meiega ühendust! Jäta kommentaar selle artikli alla või ühine vestlusega meie Facebooki lehel.