Kvaliteet, disain ja innovatsioon – see on Liebherri moto. Eksklusiivne BlackSteel seeria iseloomustab seda põhimõtet kõige paremini, kuid mida BlackSteel endast täpsemalt kujutab?

BlackSteel külmik

Oma brošüürides ja kataloogides kirjutame BlackSteeli kohta:

BlackSteel on visuaalselt atraktiivne ja erakordselt kaunis musta värvi roostevaba teras. Ühes ülikvaliteetse SmartSteel pinnaviimistlusega jätab see materjal kõrgtehnoloogilise ja ajatu elegantsi, millel on eriline sügavus. Tänu spetsiaalsele tehnoloogiale jääb BlackSteel pinnale märgatavalt vähem sõrmejälgi ning samuti on seda pinda lihtne puhastada ning see on vägagi kindel kriimustuste vastu.“

Disain on fookuses

Unikaalse BlackSteel seeriaga keskendume taas disainile ning oleme seejuures teerajajad. Liebherri eesmärk on alati luua uusi ja innovaatilisi tooteid, et pakkuda parima kvaliteediga, elegantseid, eksklusiivseid ja stiilseid külmikuid. Ikka ja jälle loome me uusi trende ning BlackSteel on selle kinnituseks.

Midagi enamat kui värv

BlackSteeli uks

BlackSteel on tänapäevane tõlgendus klassikalisest roostevabast terasest. Neid külmikuid ei iseloomusta mitte üksnes silmapaistev must värv, vaid ka nende eriline struktuur. Liebherri patenteeritud käepide ja integreeritud uksemehhanism on võitnud palju auhindu.

BlackSteeli idee

CoolVisioni nime all tutvustab Liebherr uusi ja innovaatilisi trende ning loob uusi standardeid. Igal aastal IFA messil Berliinis toome me avalikkuse ette tooted, milles eksperimenteerime disaini, valguse ja uute pinnamaterjalidega, et näidata, mis on tegelikult võimalik. Just CoolVisioni programmist on välja kasvanud BlackSteel tehnoloogia.

Materjali eksklusiivsus laseb BlackSteel seadmetel parima kvaliteediga köökides silma paista. See on tõeliselt silmapaistev disain. Lisaks võimaldab massiivne, kuid elegantne käepide ja integreeritud uksemehhanism külmiku ust väga vähese vaevaga avada. Liebherr näitab taaskord, et kvaliteet, disain ja innovatsioon moodustavad erilise „kolmnurga“ uute seadmete loomisel.

BlackSteel sisemus

Kas sulle meeldis see artikkel? Siis jaga seda sotsiaalvõrgustikes ning ühine vestlusega siin või meie Facebooki lehel.