Liebherr BluPerformance logo

Tänavusel IFA tehnikamessil esitles Liebherr uue põlvkonna BluPerformance külmikuid, mille näol on tegemist täiesti uue põlvkonna kodumasinatega, mis pakuvad veelgi suuremat mahutavust, on energiasäästlikumad, tõhusamad, vaiksemad ja mugavamad ning esmaklassilise disainiga. Loe lähemalt, mis teeb BluPerformance külmikud niivõrd eriliseks.

Üks asi on selge. BluPerformance muudab külmikute maailma jäädavalt. Innovaatiliste lahenduste ja disainiga BluPerformance on muljetavaldav ja inspireeriv, kuid räägime esmalt tehnilistest näitajatest.

Kõik BluPerformance külmikud on ülimalt energiasäästlikud. A+++ või A+++/-20% – viimased lausa ületavad kõrgeimat energiasäästlikkuse klassi (A+++) tervelt 20% võrra. BluPerformance esindab ka uut põlvkonda toidu säilitamises ja värskuses. Parima kvaliteediga materjalid ning suurepärane koostekvaliteet ning ei ühtegi kompromissi. Külmutustehnika on seejuures integreeritud külmiku alumisse osasse, mis jätab oluliselt rohkem ruumi toidu hoiustamiseks. Tänu eriliselt asetatud kompressoritele on BluPerformance külmikute töömüra väga madal. Valikulise SmartDeviceBox abil saab oma koduseadme ühendada WiFi abil internetti. Sel moel saab BluPerformance külmikuid ja sügavkülmi mugavalt juhtida oma mobiiltelefoni või tahvliga.

Kauakestev värskus: BioFresh

BioFresh sahtel liuguritel

BluPerformance BioFresh põlvkonna seadmetel on märgatavalt suuremad BioFresh sahtlid. Premium BioFresh seadmetes on võimalik kõiki sahtleid seadistada kas HydroSafe (kõrgem õhuniiskus) või DrySafe (madalam õhuniiskus) režiimis töötama. Valgustatud BioFresh sahtleid saab mugavalt liigutada ka siis, kui need on toiduga täidetud ning vajadusel saab need külmikust sootuks välja võtta. Premium BioFresh sahtlid on paigaldatud isetagastuva ning sujuvalt sulguva mehhanismiga. Integreeritud LED valgustus tagab ühtlase valgustuse kõikjal külmikus.

Ühtlane LED valgustus BluPerformance külmikute sisemuses.

BluPerformance: disain ja interjöör

Kodumasinate loomisel järgmine me lihtsat põhimõtet – disain arvestab funktsioonidega. Meie eesmärk on luua ülimalt tõhusaid külmutusseadmeid, mille ühiseks jooneks on äratuntav disain. Meie aegumatu HardLine disain ühes minimaalsete joontega tagab selle, et BluPerformance tooted on tõelised kunstiteosed sinu köögis või eluruumides. Ergonoomiline käepide järgib samas meie HardLine uste disaini. Tänu integreeritud käepidemele on uste avamine mugav ja lihtne.

Külmiku sees on VarioSafe, mis on parim lahendus väiksemate toiduainete, tuubide, pakikeste või purkide hoiustamiseks. GlassLine riiulid tagavad selge ja organiseeritud ülevaate külmiku sisemusest. Külmiku laes asuv LED valgustus tagab ühtlase nähtavuse kõikjal külmiku sisemuses. Premium BioFresh mudelites on ka BioFresh riiulid eraldi valgustatud, mis tagab veelgi parema valguse külmikus. Integreeritud sügavkülm on valgustatud LED valgustitega, mis paiknevad külmiku ukse alaosas. Kuna kogu jahutustehnoloogia asub külmiku alumises osas, siis on külmiku tagasein täiesti sile ning seal ei asu traditsioonilist kondensaatorit. Käepidemed külmiku ülaosas teevad kodumasina transportimise mugavamaks.

Elektroonika

Innovaatiline 7-tolline puutetundlik ekraan

Uutel Premium klassi külmik-sügavkülmadel on ukse sisse paigaldatud kvaliteetne 7-tolline puutetundlik ekraan, mis muudab külmiku kasutamise veelgi mugavamaks. Displeil kuvatakse asjakohast informatsiooni, näpunäiteid energia säästmiseks ja toidu hoiustamiseks. Ekraanil saab korraga kuvada kuni kuue funktsiooni juhtimist, mille kasutaja on eelnevalt valinud.

Kasutaja saab aktiveerida lisafunktsioone energia säästmiseks. Näiteks EnergySaver režiim tõstab pisut etteantud temperatuuri ning puhkuserežiim tõstab külmiku temperatuuri 15 kraadini, kuid ei mõjuta seejuures sügavkülma temperatuuri.

SmartDeviceBox

Liebherri SmartDeviceBox on nutikas ja mugav lahendus oma kodumasinate ühendamiseks internetti. Selle abil saab kasutada kolme mugavusteenust: SmartHomePlus, SafetyPlus ja ServicePlus. Liebherr pakub nende abil veelgi turvalisemat ja mugavamat kasutuskogemust. Eraldi pakutava SmartDeviceBoxiga saavad kasutajad juhtida oma seadmeid mobiiltelefonist. SmartDeviceBox jälgib külmiku seisukorda ning selle abil on võimalik ka muuta külmiku töörežiimi. SmartDeviceBoxiga saab ühendada rohkem kui ühe seadme – toetatud on ühtekokku 66 Liebherri BluPerformance seeria toodet.

Aktiivsöefilter

Aktiivsöefilter Liebherri külmikus

Kõikidel BluPerformance jahekapp-sügavkülmadel on FreshAir aktiivsöefilter, mis on asetatud PowerCooling ventilaatorisse. See puhastab õhku, mis külmimku sisemuses ringleb ning neutraliseerib kahjulikud ained õhus tagades seeläbi parima kvaliteediga õhu. Elektrooniline juhtpaneel tuletab kasutajale mugavalt meelde, kui tal tuleks vahetada õhufilter uue vastu.

Liebherri uute toodete pärast tasub elevil olla, kuna BluPerformance külmikut ja sügavkülmad on lihtsalt võrratud!

Kui sul on küsimusi BluPerformance’i kohta, siis kirjuta meile! Kasuta kommentaarivormi selle artikli all või liitu vestlusega Facebookis.