Liebherr IKBV 3254 integreeritud külmik

Liebherri integreeritud külmikul IKBV 3254-l on kõik vajalik olemas: oma nelja temperatuuritsooni ja praktiliste lisaomadustega vastab see kõige kõrgematele toidu hoiustamise nõuetele. Eriti, kui sul on vaja säilitada puu- ja köögivilju.

Liebherri blogi lugejana peaks IKBV 3254 olema sulle juba varasemast tuttav. Tegemist on külmikuga, mis sobib suurepäraselt kartulite hoiustamiseks, kuid lisaks „keldrisahtlile“ on sel seadmel veel hulganisti kasulikke omadusi.

Neli temperatuuritsooni veelgi värskema toidu jaoks

Oma nelja kliima- ja temperatuuritsooniga suudab IKBV 3254 pakkuda parimaid hoiustamise tingimusi pea igale toidule.

  1. Sügavkülm sobib värske toidu külmutamiseks ning pikaajaliseks säilitamiseks. -18 kraadi juures püsivad toiduainetes kõik vajalikud vitamiinid ja mineraalid.
  2. Tänu MagicEye ekraanile saab külmiku temperatuuri 4 kuni 9 kraadi vahemikus vägatäpselt reguleerida. Power Cooling süsteem võimaldab värsket toitu eriti kiiresti jahutada ning hoida ühtlast temperatuuri terves külmiku sisemuses.
  3. Liebherri BioFresh tehnoloogia loob 0 kraadi juures ideaalse keskkonna puu- ja köögiviljade, kala, liha ja piimatoodete hoiustamiseks. BioFreshil on kaks sahtlit, mille niiskustaset saab eraldi reguleerida ning see aitab luua parimad säilitustingimused toidule.
  4. Sügavkülmas on eraldi eriti laia temperatuurivahemikuga (6 kraadi kuni 14 kraadi) sahtel, mis sobib hästi näiteks jookide aga ka troopiliste puuviljade ja kartulite hoiustamiseks.

Integreeritud külmiku sahtlid

Integreeritud jahekapp-sügavkülm on praktiline ja mugav

Selle seadme teevad eriliseks ka lisafunktsioonid peale temperatuuri ja kliimatsoonide, millest eelnevalt juttu tegime. IKBV 3254 unikaalsete omaduste hulka kuuluvad:

  • GlassLine klaasist vaheriiulid, mille kõrgust saab vastavalt vajadusele muuta.
  • Täielikult välja ulatuv sahtel hoiab toitu ja pudeleid kahel tasandil. Lisaks on pudelihoidjat võimalik seadmest eemaldada. Jagajad ja hoidjad teevad võimalikuks ka avatud pudelite hoiustamise.
  • Sügavkülmas on sahtlid varustatud SoftTeleskopic ja SoftSystem lahendustega tänu millele liiguvad riiulid sujuvalt ja pehmelt.
  • SoftSystem tagab ukse vaikse sulgumise ka siis, kui uks on täielikult toitu täis laotud. Uks sulgub automaatselt, kui avamisnurk on väiksem kui 30 kraadi. See aitab märgatavalt elektrit säästa.
  • LED sisevalgustus on energiasäästlik ning väga tõhus.

Nagu näha võid, on IKBV 3254 integreeritud külmikul küllaltki palju, mida pakkuda! Selle võrratu külmikuga saad lähemalt tutvuda oma kohaliku Liebherri edasimüüja juures.

Kui sul on küsimusi selle postituse kohta, siis võta meiega palun ühendust. Sul on võimalik jätta kommentaar selle postituse alla või ühineda vestlusega meie Facebooki lehel.