Kes küll võtaks ette täiustada võitoosi, munaresti, jääkuubikualust või toiduainete jaotussüsteemi? Ent just seda Liebherr tegigi. Ja ühel kindlal põhjusel: et pakkuda Teile igapäevaelus suurimat mugavust. Sest Liebherr pöörab kodumasinate juurestähelepanu  ka väikestele detailidele. Olge valmis tutvuma, mida kasulikku uued tarvikud teile pakuvad.

Head FreshMAGi lugejad!

Tänases artiklis esitleme Teile täiuslikku lahendust, mis puudutab teada-tuntud igapäevamuresid seoses külmkapi turvalise ja mugava kasutamisega. Teekonnal veekraanist sügavkülmani loksub maha arvestatav kogus vett , kui plaanime valmistada jääkuubikuid; võitoos kukub põrandale; külmkapis ei ole piisavalt ruumi munaalusele või valitseb BioFreshi sahtlites korralagedus ja puudub seal paiknevast igasugune ülevaade. Kõigi nende murede lahendamiseks ja veel enamakski on meil Teie külmkapile olemas sobiv nutikas lahendus.

Võitoos – parem laual kui põrandal
Uus võitoos on kindel ja mugav. Või püsib korralikult suletud kaane all, kuniks Te külgedele paigutatud avamisklappidel klõpsates karbi taas lahti teete. Nii on võitoosi avamine imelihtne. Kui olete soovitud koguse võid välja võtnud, saate kaane jälle hõlpsalt alusele kinni klõpsata.

FlexSystem – kord peab olema!
FlexSystem aitab Teil külmakapis korda luua ja pakub ülevaadet toiduainetest BioFresh-Safe’i või BioCooli sahtlites. FlexSystem võimaldab selget lahterdamist näiteks puuvilja või köögivilja liigi või säilivustähtaja järgi. Kõiki osi on lihtne puhastada ja neid võib panna nõudepesumasinasse.

Muudetav munarest
Uus muudetav munarest teeb külmkapis munade hoidmise väga paindlikuks. Munaresti saab suurendada vastavalt sellele, mitut muna on vaja hoiustada. Nii saab korraga kindlalt paika panna kuni 20 kanamuna. Ja vutimunad? Need saab hõlpsalt asetada munaresti teisele poolele – korraga 28 tükki.

Parim ülevaade tänu VarioBoxi sahtlitele
Kuhu küll panna väikesed toiduainepakendid, nagu sinepituub, moosipurgike ja muu selline? Eks ikka uutesse VarioBoxi sahtlitesse. Mõlemat sahtlit saab välja tõmmata, kusjuures pidur ei lase sahtlil küljest kukkuda. Nii annavad VarioBoxi sahtlid parima ülevaate ja toiduainete sorteerimine ning hoidmine on lihtne ja mugav.

Täiuslikud jääkuubikud uue jääkuubikualusega
Uuel kaanega jääkuubikualusel on mugav täiteava, nii seda on lihtne veega täita. Kuna kaas on tihedalt suletav, ei tilgu aluse tõstmisel ja hoidmisel vett välja. Nõnda saab jääkuubikute valmistamisel vältida vee tarbetut mahaloksumist.