Liebherr та Smarter починають співпрацювати у сфері управління розумним холодильником.

На виставці IFA 2017 в Берліні компанія Liebherr, німецький виробник холодильників та морозильників, та британська компанія Smarter повідомили про початок співпраці. Метою співпраці має стати підтримка клієнтів у питаннях нових технологій в управлінні холодильником. Результатом цієї інноваційної співпраці є сумісний бренд Liebherr та Smarter FridgeCam™.

FridgeCam™ — розумна камера від Liebherr та Smarter

Модуль FridgeCam™ дозволяє візуально надати інформацію про продукти, що зберігаються в холодильнику, шляхом запису зображень. Програма розпізнавання об’єктів, розроблена компанією Liebherr сумісно з Microsoft, складає перелік продуктів, які зберігаються. Це пропонує клієнтам багато переваг. Вони можуть легко переглянути запас продуктів, скласти списки покупок і уникнути покупки одного і того ж продукта двічі через те, що просто не пам’ятають вміст холодильника. Технологія Liebherr дозволяє клієнтам контролювати свій холодильник в будь-який час з будь-якого місця. Завдяки співпраці зі Smarter, технічному досвіду та високоякісному програмному забезпеченню компанії, яка є провідним фахівцему виробництві камер для холодильника, клієнти мають змогу заглянути в свій холодильник навіть тоді, коли вони знаходяться далеко від свого помешкання.

Розумний холодильник відіграє ключову роль в системі розумного будинку

FridgeCam — розумна камера, що розпізнає продукти всередині холодильника Liebherr

Розумний холодильник, оснащений технологією SmartDevice від Liebherr, а також камерою FridgeCam™ від Liebherr та Smarter, створює новий вимір зберігання продуктів. Вже протягом багатьох років у центрі уваги розвитку холодильників Liebherr є свіжість продуктів. Після успішного впровадження технології BioFresh, компанія Liebherr разом з Smarter зробила наступний важливий крок на шляху подовження терміну зберігання продуктів.

Штеффен Нагель, директор з продажів компанії Liebherr-Hausgeräte GmbH:

«Нам вдалося приєднатися до одного з провідних світових стартапів з модульної технології камер для холодильника, ми чекаємо на довгострокову співпрацю. У нашому партнерстві зі Smarter ми поєднуємо довговічність та ефективність наших холодильників з інноваційними технологіями. Технологія FridgeCam™ дозволяє спростити процес зберігання їжі та, таким чином, підвищити переваги для клієнтів до нового рівня».

Ізабелла Лейн, керуючий директор компанії Smarter:

«Нам дуже приємно оголосити про співпрацю з Liebherr. Liebherr є провідним виробником холодильників преміум-класу та швидко реагує на попит щодо креативних інновацій. Саме тому компанія оснащує існуючі моделі холодильників новітньою технологією FridgeCam™. Таким чином, ми разом створили найрозумніший холодильник у світі, який пропонує клієнтам рекордну продуктивність та практичну функціональність на кухні».

Про Smarter

Smarter — компанія, з Лондона, яка була заснована в 2014 році «Кращим молодим підприємцем року» Крістіаном Лейном. Виробник швидко став провідним постачальником мережевих рішень для дому, що орієнтовані на автоматизацію кухні. Smarter пишається своїми інноваціями та має роздрібних постачальників по всьому світу, включаючи Currys, Amazon, BestBuy та Apple. Продукти компанії неодноразово ставали переможцями престижних премій і зібрали у своїй колекції безліч нагород.

Загальний огляд стенда Liebherr на виставці IFA 2017, а також опис найбільш яскравих новинок читайте в цій статті блогу.