Цього року слоганом компанії Liebherr є «Розумні рішення для Вашого життя», який чітко відображає напрямок, у якому ми розвиваємося. 

Новинки Liebherr на виставці IFA 2017

Стенд Liebherr на виставці IFA 2017

Цифрові рішення у сфері холодильної та морозильної техніки з’явилися недавно. Зрозуміло, що Liebherr підготував цілу низку цифрових інновацій. Наприклад, за допомогою онлайн-конфігуратора можна розробити креативний дизайн холодильника відповідно до власного смаку. Проте, давайте про все по черзі…

Технологія SmartDevice

Використання технології SmartDevice в холодильниках, морозильних та винних шафах відкриває нові виміри зберігання їжі у поєднанні з розумним управлінням продуктами, що зберігаються. Ця технологія дозволяє підключити наші прилади до мережі. А в поєднанні з такими вбудованими модулями, як камера FridgeCamTM та система голосового управління MIA, холодильник стає центром управління «Розумним будинком» (SmartHome). Всі моделі з позначкою «SmartDevice» від Liebherr можуть бути з легкістю оснащені модулем SmartDeviceBox та інтегровані в систему «Розумний будинок» черезWiFi. Наприклад, за допомогою мобільного додатку SmartDevice споживачі зможуть швидко переглянути всі важливі параметри та управляти холодильником з будь-якого місця. Цікаву інформацію про всі ці нові та захоплюючі функції Ви скоро зможете прочитати у нашому блозі FreshMAG.

Індивідуалізація

Стенд Liebherr на виставці IFA 2017

Павільйон Liebherr на виставці IFA 2017. На передньому плані: стенд технології MyStyle. На задньому плані: холодильники CU 3311 і CTP 2121 в різних кольорах серії ColourLine

Товари, будь то одяг, предметі інтер’єру, техніка, та інші, які виконані на замовлення і відповідають індивідуальному стилю життя замовника — один з ключових сучасних трендів.

Функція «Design your fridge — MyStyle» надає клієнтам унікальну можливість за допомогою онлайн-конфігуратора розробити дизайн холодильника за власним смаком та вподобаннями. Дизайн може відображати ваші хобі, ви можете розробити його як подарунок або зробити яскравий дизайнерський акцент у вашій кватирі — з функцією MyStyle можливо все. За допомогою MyStyle можна обрати кольори та матеріал корпусу, а також деякі деталі інтер’єру. Яскравим експонатом виставки став наш стенд, на якому відвідувачі могли проекспериментувати з конфігуратором для розробки власного дизайну холодильника. Детальніше про MyStyle ми розповідали в окремій статті.

Інноваційні пристрої

В цьому році, оновлення були представлені майже у всіх категоріях побутових приладів.

Найсучасніша серія приладів BluPerformance поповнилася п’ятьма новинками. Особливості представлених моделей: новий генератор льоду IceMaker та оновлена зона свіжості BioFresh-Plus:

 • Двокамерний холодильник CBNPes 4878 

Ключові особливості: оновлена зона свіжості BioFresh-Plus з контейнером для риби та морепродуктів, льодогенератор IceMaker з підключенням до водопроводу;

 • Двокамерний холодильник CNef 4825

Ключові особливості: льодогенератор IceMaker з резервуаром для води;

 • Двокамерний холодильник CNPes 4868

Ключові особливості: льодогенератор IceMaker з резервуаром для води;

 • Side-by-side холодильник SBSes 8473 

Ключові особливості: окрема велика зона BioFresh та льодогенератор IceMaker з підключенням до водопроводу;

 • Side-by-side холодильник SBSes 8486 

Ключові особливості: наявність шести температурних зон, відділення для зберігання вина, льодогенератор IceMaker з підключенням до водопроводу та оновлена зона свіжості BioFresh-Plus. SBSes 8486 — унікальна модель, яка зібрала в собі всі інновації та передові технології Liebherr.

Вбудовані моделі

Три цікавих новинки класу Comfort для вбудовування в нішу заввишки 178 см.:

 • Морозильна камера SIGN 3524

Ключові особливості: клас енергоспоживання A++, цифрова індикація температури, дисплей MagicEye, технологія NoFrost, обігрів бокових стінок;

 • Холодильна камера IKF 3514

Ключові особливості: висувна полиця для пляшок, інтегроване морозильне відділення;

 • Двокамерний холодильник ICN 3314

Ключові особливості: фіксоване кріплення меблевого фасаду, технології NoFrost та DuoCooling, ящик для овочів і фруктів: BioCool.

Повністю був оновлений модельний ряд пристроїв призначених для вбудовування під стільницю. Пристрої обзавелися новим блоком управління, і сучасним дизайном дверних полиць. Також було представлено кілька моделей абсолютно нових для даної категорії:

 • Морозильна камера SUIGN 1554

Ключові особливості: клас енергоспоживання A++, цифрова індикація температури, дисплей MagicEye, сенсорне управління, технологія NoFrost, обігрів бокових стінок;

 • Холодильна камера UIKo 1560

Ключові особливості: нижній контейнер, розташований під основним ящиком став висувним;

 • BioFresh камера SUIB 1550

Ключові особливості: 4 контейнери BioFresh, регулювання вологості, клас енергоспоживання A+++;

Більше інформації про новий модельний ряд приладів, для вбудовування під стільницю шукайте в цій статті.

Моделі French Door

Інтер’єр широких вбудованих і окремостоячих моделей French Door було оновлено. Пристрої стали більш сучасними і дизайн їх внутрішнього простору було приведено в повну відповідність з іншими преміальними серіями холодильників Liebherr.

Задня стінка холодильної камери тепер оснащена декоративною панеллю з нержавіючої сталі. Таке рішення не тільки перетворить внутрішній простір пристрою, але й спростить його чистку. Змінилися дверні полиці. Тепер їх фронтальна частина представлена ​​двома широкими рейками з нержавіючої сталі, а кількість використовуваного пластику зведено до мінімуму. Зміни торкнулися і зовнішнього вигляду ящиків BioFresh: додана приваблива декоративна накладка на ручки, змінені шрифти, колір і умовні позначення продуктів, які зберігаються.

Моделі з мінімальним рівнем шуму

Liebherr презентував нові безшумні моделі. Нові елементи дизайну та компоненти, що мінімізують шум, дозволили зробити роботу холодильників надзвичайно тихою. Про те, як інженери Liebherr борються з шумом і яких приголомшливих результатів досягають ми розповідали в окремій статті.

CoolVision

Дизайнерська серія CoolVision від Liebherr

Liebherr постійно оновлює свою дизайнерську серію CoolVision. З чотирьох видів дизайну, представлених на виставці IFA, один в кінцевому підсумку буде запущений на базі моделі CBef 4815 BluPerformance. Відвідувачі стенду мали можливість проголосувати за кращий варіант дизайну. Який дизайн завоював серця відвідувачів виставки читайте в окремому матеріалі.

StickerArt

CNst 4813 — новинка Liebherr у стильному дизайні StickerArt

CNst 4813 — новинка Liebherr у стильному дизайні StickerArt

Новий комбінований холодильник-морозильник Liebherr у стильному дизайні StickerArt — гідна відповідь найсучаснішим трендам. Модель, що випускається в обмеженому обсязі, дозволить вам прикрасити свій інтер’єр стильною та яскравою деталлю. Для нанесення декору яскравих кольорів на двері холодильника та полегшення їх очищення використовується високоякісний процес сублімаційного друку. Цей оригінальний об’єкт привертає увагу у буквальному сенсі цього слова, і Ви знову і знову відкриватиме нові цікаві деталі.

ColourLine

Нові варіанти кольорів серії ColourLine

Нові варіанти кольорів серії ColourLine

Сучасний холодильник все частіше перетворюється на дизайнерський об’єкт та стає центром уваги на кухні. Саме тому при розробці нових моделей Liebherr бере до уваги останні модні тренди у кольоровій гамі та уподобання користувачів. Все це відображується у нових моделях комбінованих холодильників-морозильників ColourLine з технологією NoFrost. В цих моделях оптимально поєднуються модні кольори та ідеальні умови охолодження продуктів. В майбутньому планується розширення популярної серії ColourLine новими привабливими кольорами. З чотирьох кольорів, представлених на виставці IFA, три найпопулярніші кольори будуть обрані для запуску в серійне виробництво.

Якщо Вам сподобалася ця стаття, підпишіться на нашу розсилку, щоб бути в курсі актуальних новин світу свіжості Liebherr. Якщо у Вас виникають питання щодо прочитаного або Ви бажаєте залишити коментар, напишіть нам! Скористайтеся функцією коментарів під цією статтею або приєднуйтесь до обговорення на нашій сторінці у Facebook.