На 2018 рік у нас заплановано запуск багатьох цікавих моделей і впровадження нових передових функцій. В цій статті ми хотіли би детальніше зупинитися на новинках, що вбудовуються під стільницю. Головною функціональною особливістю таких пристроїв є фронтальна вентиляція. Завдяки цьому відсутня необхідність встановлення вентиляційної решітки в стільниці. 

Моделі Liebherr SUIB 1550 та UIKP 1554 для вбудовування під стільницю

Моделі SUIB 1550 та UIKP 1554 встановлені в форматі side by side

По-перше, в дану категорію додалися абсолютно нові з функціональної точки зору пристрої. Мова про холодильну камеру BioFresh і морозильну камеру з Nofrost. По-друге, з’явилася технологія LiftUp-Box. В-третіх, була змінена типологія назви моделей: у деяких пристроїв в артикулі з’явилася буква «о». Яка, до речі, відповідає за наявність повністю висувного основного відділення.

UIKo 1560 дозволяє ще краще використовувати внутрішній простір за допомогою висувного контейнера LiftUp-Box. Вбудовуваний під стільницю холодильник UIKo 1560 є, насправді, особливим. На перший погляд, ця модель виглядає досить маленькою та компактною, але її справжній обсяг виявляється, коли ви відкриваєте дверці. Перевагою цієї моделі є оптимальне використання вільного простору та зручний доступ до продуктів в камері. Як Liebherr вдалося це зробити? Все це стало можливим завдяки новій зручній концепції преміум-класу: «Продукти назустріч споживачеві».

Зручності преміум-класу: продукти стають ближче до вас

У кожного, у кого вдома є маленький вбудований холодильник під стільницею, знає, наскільки іноді незручно нахилятися і діставати предмети з найдальших куточків внутрішньої камери. У процесі розробки нових моделей, вбудовуваних під стільницю, ми зосередили увагу на наступному: як можна полегшити використання та покращити ергономіку таких холодильників?

Нові моделі преміум-класу від Liebherr пропонують нові рішення. Моделі UIKP 1550 та UIKP 1554 оснащені глибокими дверними полицями, в яких можна зберігати багато продуктів, а користувачеві більше не потрібно кожен раз нахилятися, щоб дістати продукти з найдальших куточків. У моделі UIKP 1554 є висувний лоток у морозильній камері, а в моделі UIKo 1560 є висувний контейнер LiftUp-Box.

Моделі UIKo 1550 та UIKo 1560 також можуть похвалитися повністю висувними скляними полицями. Для зручного зберігання продуктів різних розмірів полиці оснащені роздільниками, які легко переміщуються і налаштовуються. Всі ці функції відносяться до зручної концепції преміум-класу, завдяки якій «продукти стають ближче до користувача».

Висувний контейнер LiftUp-Box: ергономічне рішення

Холодильна камера Liebherr UIKo 1560

Холодильна камера Liebherr UIKo 1560 з висувним основним відділенням і контейнером LiftUp-Box

Liebherr не буде Liebherr, якщо у нього не буде припасено щось особливе. Раніше не доступний для зберігання простір під основним повністю висувним відділенням зараз може ідеально використовуватися завдяки інноваційному контейнеру LiftUp-Box. Ергономічно спроектований контейнер об’ємом 8 літрів, який зручно висувається та забезпечує достатньо місця для зберігання продуктів. При висуванні основного контейнеру секція LiftUp-Box піднімається, забезпечуючи зручний доступ до продуктів.

Свіжість має ім’я: BioFresh

Ще однією цікавою новинкою в даній категорії стане SUIB 1550 — холодильна камера BioFresh. Модель поєднує в собі всі приголомшливі переваги технології BioFresh в компактному форматі для вбудовування під стільницю. У камери 3 повноцінні висувні ящика (два верхніх на роликах) і додаткова корзина в основі приладу. Особливістю є вбудований обігрів бокових стінок. Завдяки цьому поруч (в форматі side by side) можна встановити холодильну або морозильну камеру.

NoFrost — зручність без зайвого клопоту

Ще одна новинка, цікава з точки зору функціонального наповнення: SUIGN 1554. На відміну від аналогів, дана модель морозильної камери обладнана технологією NoFrost. А це означає, що пристрій забезпечує більш швидке заморожування без утворення льоду і інею. Два верхніх ящика переміщаються на спеціальних роликах, що гарантує легке вилучення навіть при максимальному навантаженні. Крім трьох основних ящиків морозильна камера обладнана додатковим контейнером в основі. Бокові стінки з підігрівом дозволяють встановити поруч холодильну камеру або камеру BioFresh.

Якщо Вам сподобалась стаття, будь ласка, поділіться нею в Facebook, Twitter або в інших соціальних мережах, перерахованих нижче. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть нам, скористувавшись функцією коментарів під цією статтею.