Існує безліч аксесуарів для холодильника: від полиць і контейнерів для зберігання продуктів до рішень, що дозволяють зменшити енергоспоживання пристрою. Ми вибрали 10 найбільш корисних аксесуарів, що полегшують повсякденне використання холодильника.

Органайзер FlexSystem

Органайзер FlexSystem від Liebherr

Система зберігання FlexSystem дозволяє організувати місця для зберігання різних типів продуктів у контейнерах BioFresh і BioCool а також забезпечує їх зручний огляд. Ви можете сортувати продукти за видами (наприклад, фрукти та овочі) або, скажімо, за терміном зберігання. Всі складові системи FlexSystem мають довгий термін дії. Їх легко чистити, навіть в посудомийній машині.

Регульований лоток для яєць

Регульований лоток для яєць

Курячі або перепелині? Лоток для яєць від Liebherr дбайливо збереже обидва види! Він регулюється за довжиною, щоб вмістити необхідну кількість яєць — до 20 курячих та до 28 перепелиних. Крім того, лоток спроектований так, щоб утримувати яйця гострим кінцем донизу, завдяки чому вони зберігаються довше.

Піднос для заморожування

Піднос для заморожування

Такий аксесуар у першу чергу необхідний тим, хто у великій кількості заготовлює овочі, зелень, фрукти і ягоди. Перевага підноса полягає в тому, що після заморозки продукти не примерзають один до одного і зберігають свою первинну форму, що дозволяє зручно розділити їх на порції для подальшого зберігання. Також в ньому можна зберігати акумулятори холоду, які забезпечать необхідну температуру в морозильній камері при короткочасному відключенні електроживлення.

Акумулятор холоду

Акумулятор холоду

Акумулятори холоду — одні з найнеобхідніших аксесуарів для холодильника. Вони створюють резерв холоду, завдяки якому гарантується збереження заморожених продуктів навіть при відключенні електроживлення.

Порада: акумулятори холоду також можна використовувати в сумці-холодильнику для зберігання продуктів під час їх перевезення (наприклад, з квартири на дачу).

Контейнер для льоду

Контейнер для льоду

Великий контейнер для льоду оснащений кришкою зі зручним отвором, що щільно закривається. Завдяки цьому контейнер легко наповнювати, його можна переміщати і зберігати, не боячись розплескати воду.

Полиця для пляшок

Полиця для пляшок

Плануєте свято? Щоб заощадити місце у холодильнику та елегантно зберігати напої, встановіть полицю-гірлянду для пляшок. Вона займає мінімальну кількість простору між полицями і дозволяє зручно розташувати до 5 одиниць.

Повітряний фільтр FreshAir

Повітряний фільтр FreshAir

Свіжість продуктів залежить не тільки від умов зберігання в холодильнику, а й від того, наскільки швидко вони були охолоджені після покупки. Задля цієї мети в багатьох приладах в холодильній камері передбачений вбудований вентилятор. Вентилятор PowerCooling від Liebherr забезпечений змінним фільтром FreshAir з активованого вугілля. Це дозволяє очищати повітря, підтримувати його якість та оптимальний клімат всередині холодильної камери.

Фільтр особливо важливий для зберігання вина. Всі винні шафи Liebherr оснащені вбудованим фільтром з активованим вугіллям FreshAir. Він запобігає проникненню у внутрішню камеру запахів з навколишнього повітря, які можуть зіпсувати вишуканий смак напою.

Система управління оснащена функцією нагадування, яка попередить про необхідність заміни фільтра.

Контейнер VarioSafe

Контейнер VarioSafe

Ще один практичний аксесуар — контейнер VarioSafe. Він ідеальний, щоб зібрати в одному місці дрібні продукти: плитки шоколаду, тюбики, банки з джемом тощо. Такі контейнери забезпечують чудову організацію невеликих предметів, а також зручний огляд вмісту холодильника. Ви можете легко діставати контейнер та переставляти його по висоті, звільняючи місце для зберігання інших продуктів у холодильному відділенні.

Контейнери для зберігання готових страв

Контейнери для зберігання готових страв

Зберігати страви в посуді для готування — не дуже добре як для якості їжі, так і для економії місця. Використовуйте пластикові або скляні контейнери. Скло буде найліпшим вибором, оскільки воно не вбирає запахи та при дбайливому використанні краще зберігає зовнішній вигляд.

SmartDeviceBox

Liebherr SmartDeviceBox

Відтепер холодильником можна управляти, не встаючи з дивана! SmartDeviceBox — це аксесуар для віддаленого управління холодильником за допомогою мобільних пристроїв.

SmartDeviceBox дозволяє отримувати повідомлення про стан приладу, дистанційно змінювати налаштування або активувати потрібні функції, а також отримувати сповіщення про помилки, наприклад, якщо хтось із ваших близьких забув закрити дверцята холодильника.

Запуск технології SmartDeviceBox очікується в Україні найближчим часом.

Якщо вам потрібна допомога в підборі аксесуарів для побутової техніки Liebherr, ви завжди можете звернутися на нашу гарячу лінію: 0 (800) 404-777. Детально ознайомитися з асортиментом аксесуарів Liebherr можна за посиланням.

Для коректного підбору аксесуара важливо знати точну назву моделі. Якщо ви раптом забули, то назву можна знайти на заводській табличці.

А якими аксесуарами користуєтеся ви? Долучайтесьдо обговорення на нашій сторінці у Facebook!