Незалежно від того, чи це вівсяний, мигдальний або соєвий напій: рослинні альтернативи молока наразі користуються все більшою популярністю. І для цього є поважні причини: все більше людей усвідомлюють такі питання, як охорона навколишнього середовища, сталий розвиток та добробут тварин. Ось чому й обирають рослинні альтернативи молоку. Такі напої також набагато корисніші ніж коров’яче молоко, якщо мова йде про такі аспекти здоров’я, як непереносність лактози. Але яка історія за цими замінниками, які зараз штурмують полиці супермаркетів? Чи справді вони здоровіші за звичайне коров’яче молоко, і які сорти також підходять для приготування їжі або для кавових напоїв? Дізнайтесь більше про найпопулярніші напої на основі рослин, їх інгредієнти та те, чим вони можуть бути корисні на кухні.

Процес виробництва різних альтернатив молоку, як правило, досить простий і схожий. Основний інгредієнт — горіхи, соя чи злаки — замочують, подрібнюють, а потім змішують з водою. У більшості випадків для забезпечення ідеального загального результату додають сіль, олію або підсолоджувач. Багато з напоїв на основі рослин також можна легко приготувати вдома всього за кілька простих кроків!

Питання щодо найменування молочних альтернатив дещо складніше. Наприклад, вівсяні, рисові, соєві та напої з проса можна продавати лише як «напої» відповідно до законодавства ЄС. Тільки продукти, отримані шляхом доїння, можна називати «молоком». Кокосове молоко — це єдиний виняток. Однак через схожий вигляд і принцип використання термін «молоко» щільно вжився у нашій повсякденній мові для позначення рослинних напоїв.

Соєвий напій — класична альтернатива

Цей напій з соєвих бобів і води є класичною альтернативою молоку. Тепер у супермаркеті можна придбати всі види соєвого молока: шоколадне, ванільне, підсолоджене або несолодке — є ідеальний варіант на будь-який смак. І з 36 % білка соєва альтернатива молока містить таку ж кількість білка, як і коров’яче молоко. Тож попри те, що це не «справжнє» молоко, воно все одно додасть вашій каві ідеальну піну! Це тому, що чим більше білка, тим пухкішою буде піна. З великою кількістю харчових волокон і низькою часткою жирів і вуглеводів альтернатива сої перевершує коров’яче молоко. Однак люди розходяться в думці про те, який смак найкращий. Легка солодкість з бобовим присмаком не всім подобаються.

З 36 % білка соєва альтернатива молока містить таку ж кількість білка, як і коров’яче молоко

Крім того, соєві напої часто критикують, оскільки вирощування соєвих бобів часто сприяє вирубці тропічних лісів. Але багато людей не знають, що більшість соєвих бобів, вирощених для виробництва молочних альтернатив, з Європи. Тропічні ліси знищуються переважно соєю, вирощеною на корм тваринам.

Вівсяний напій — природний аромат

Оригінальний злаковий напій — вівсяне молоко. Щоб зробити цю популярну заміну, зерна вівса подрібнюють і відварюють у воді. У деяких виробничих процесах після цього відбувається ферментація та просівання рідини. Часто додають ферменти для перетворення крохмалю в цукор, таким чином покращуючи смак. З цієї причини вівсяний напій також має відносно високий вміст цукру у порівнянні з коров’ячим молоком або соєвим напоєм. Крім того, під час виробництва втрачається досить велика кількість клітковини та мінералів, таких як магній та калій. З усім тим, вівсяна альтернатива вражає з точки зору смаку та сталого підходу! Приємна солодкість особливо підходить для випічки, приготування їжі або поєднання з мюслі. Також виготовляються спеціальні версії напоїв для баристи, завдяки чому створення піни для кави — вже не проблема! Вівсяне молоко завдячує своєму низькому впливу на навколишнє середовище, адже його активно вирощують у різних куточках світу. Інші злакові напої, які ще не настільки відомі, включають спельту, пшоно та житнє молоко.

Рисовий напій — екзотична альтернатива для алергіків

Рисове молоко має високу калорійність і складається з вареного та розім’ятого цілозернового рису, який потім змішується з водою та зброджується. Після цього додають емульгатори для досягнення молочної консистенції. З усім тим, така альтернатива молоку часто описується як занадто водяниста. Як ви вже здогадуєтесь, цей замінник молока має сильний смак рису, а тому це лише питання смаку, чи додавати його до кави чи мюслі. Але ця альтернатива чудова у всіх видах десертів. У рисовому напої досить мало поживних речовин і білка, тому спінювання молока буде марним. Однак виробники часто збагачують його вітамінами та кальцієм. Позитивною рисою молока з рису є те, що воно ідеально підходить для людей з алергією — воно не містить лактози та молочного білка та навіть глютен.

Процес виробництва різних альтернатив молоку, як правило, досить простий і схожий

Мигдальний напій — горіховий варіант  

Цей напій складається з мигдалю та води та особливо привабливий завдяки приємному горіховому смаку. Мигдальне молоко особливо популярне для запікання або використання в смузі. Однак він згущується в каві й тому менш підходить для цієї задачі. У порівнянні з коров’ячим, в мигдальному молоці міститься менше білка і менше кальцію, але в ньому багато клітковини, ненасичених жирних кислот і вітамінів. А для тих, хто стежить за споживанням калорій: мигдальне молоко містить менше калорій, ніж коров’яче. Але до мигдального напою часто додають цукор. Ось чому варто переглянути список інгредієнтів. Крім того, мигдальні напої все ще відносно дорогі в порівнянні з іншими альтернативами молока. До менш відомих горіхових напоїв відноситься молоко кеш’ю або фундука.

До всіх альтернатив застосовується наступне: рослинний напій перед пакуванням надзвичайно сильно нагрівається, тому його можна зберігати без охолодження протягом кількох місяців. Однак після відкриття напоїв ми рекомендуємо зберігати їх у холодильнику Liebherr. Не забудьте збовтати перед вживанням!

І завжди пам’ятайте — смаки різні. Ймовірно, вам доведеться зробити власний шлях через кілька альтернатив, поки не знайдете ідеальний замінник молока.