Analytica mess

Tänavu 10.-13. maini Münchenis aset leidnud Analytica messil tutvustas Liebherr laias valikus laboratoorseid külmikuid. Sündmuse suurimaks uudiseks oli internetti ühendatud ravimikülmik, mis valmis koostöös Microsoftiga.

Analytica näol on kõige olulisema laboratoorseid tooteid puudutava messiga, mida külastab igal aastal üle 35 000 inimese. Juba kolmandat aastat osales messil ka Liebherr, et tutvustada spetsiaalselt antud valdkonnale mõeldud jahutusseadmeid. Suurim tähelepanu langes sel aastal Liebherri prototüübile MKV 3913th, mis on spetsiaalselt farmaatsiaärile loodud töökindel külmik, mis on mõeldud väga tundlike ainete nagu näiteks ravimite ja vaktsiinide hoiustamiseks. Selliste seadmete töötemperatuur peab olema väga täpselt reguleeritud ning see peab toimima ööpäevaringselt. Uuenduslikud internetil põhinevad lahendused võimaldavad niisuguste seadmete tööd väga ülevaatlikult jälgida.

Microsoftiga koostöös valminud külmikMicrosoftiga koostöös valminud võrguühendusega ravimikülmik

Spetsiaalne ravimikülmik on ühendatud Windows 10 IoT operatsioonisüsteemil põhineva mooduliga, mis on ühenduses Microsoft Azure pilveteenusega. Nõnda on külmiku temperatuur ja selle olulisemad parameetrid üle interneti alati kättesaadavad. Masinõpe ning andmete analüüs muudavad võimalikuks seadme töö automaatse analüüsimise. Näiteks kui seadme töö peatub rikke tõttu, tekib Microsoft Dynamicsisse automaatselt teade, mida tehnik näeb üle interneti. Lisaks saab külmiku tarkvara üle võrgu uuendada. Nõnda saab Liebherr pakkuda kiiremini laiemas valikus teenuseid ja lisafunktsioone juba olemasolevatele külmikutele.

Kui sa nautisid seda postitust, siis liitu meie uudiskirjaga, et olla kursis kõige värskemate Liebherri uudistega.

Kui sul on küsimusi, siis võta meiega ühendust, kasutades kommentaarivälja selle artikli all või ühine vestlusega meie Facebooki lehel.