Liebherr on peagi laiendamas oma väga populaarset ColourLine seeriat. Sel aastal täieneb tootevalik uute külmikutega, millel on sügavkülm kapi ülaosas. Loomulikult on külmikud endiselt saadaval kolmes suurepärases värvis – punane, sinine ja roheline.

ColourLine külmik

Möödas on ajad, mil külmik oli vaikne valge kapp, mida kasutati üksnes toidu külmutamiseks. Üha enam on külmkapp muutumas sisustuselemendiks, mis võib osutuda tõeliseks pilgupüüdjaks. Seepärast arvestab Leibherr uute toodete loomisel tänaste trendidega, et luua tooteid, mis sobituksid moodsasse majapidamisse. Meie põhimõte on „kvaliteet, disain ja innovatsioon“ ning see peegeldub kõige paremini ColourLine seerias, kus moodne disain on põimitud parima jahutussüsteemiga.

Silmapaistev nii seest kui ka väljast

Lisaks suurepärasele välimusele omavad ColourLine külmikud kõiki Liebherri toodetele omaseid kvaliteetseid omadusi. Neil on suur puu- ja juurviljasahtel, milles on küllalt ruumi ka suurema koguse hoiustamiseks. Külmiku sisemuse valgustamiseks kasutatakse LED valguslahendust. GlassLine riiulid on kriimistus- ja põrutuskindlad ning neid on lihtne puhastada.

Kõigele lisaks leiab neist seadmetest SmartFrost tehnoloogia. See vähendab märgatavalt vajadust külmiku sulatamiseks. Külmkapi siseseinad on ka väga siledad ning neid on lihtne puhastada. Lisaks kõigele on need külmikud väga ökonoomsed ning kuuluvad energiaklassi A+++.

Uued ColourLine mudelid on järgmised:

CTPfr 2121 (punane)

CTPwb 2121 (sinine)

CTPag 2121 (roheline)

ColurLine külmiku eelised

  • Eriti energiasäästlik – energiaklass A+++
  • Vajab sulatamist harva tänu SmartFrost tehnoloogiale
  • Tõhus ja energiasäästlik LED valgustus
  • Kvaliteetsed ja vastupidavad GlassLine riiulid

Kui sul on küsimusi Liebherr ColurLine külmikute või muude toodete kohta, siis kirjuta [email protected]

Palun jäta kommentaar selle artikli alla või ühine vestlusega meie Facebooki lehel.