В чому унікальність холодильників серії BlackSteel від Liebherr?

«Якість, дизайн та інновації» — головний слоган Liebherr. Лінійка ексклюзивних приладів BlackSteel підкреслює наше прагнення до виконання високих цілей. В даній статті ми розповімо Вам, про особливості цих приладів.

Якщо Ви читали наші брошури та каталоги, то Ви, мабуть, зустрічали наступний опис:

«BlackSteel це стильна та надзвичайно приваблива нержавіюча сталь чорного кольору. Разом з високоякісним покриттям SmartSteel, сталь BlackSteel надає приладам високотехнологічну привабливість, позачасову елегантність і текстурну глибину. Подібне покриття надає приладам неперевершений і ексклюзивний зовнішній вигляд і робить їх стильними. Крім того, це покриття значно зменшує видимість відбитків пальців на дверці холодильника та бічних стінках, його легко чистити, воно стійке до подряпин».

Дизайн у центрі уваги

В унікальній лінійці приладів BlackSteel акцент ставиться на дизайн, завдяки чому Liebherr має ще одну можливість продемонструвати своє креативне бачення та підкреслити свою прихильність до постійного розвитку нових та інноваційних продуктів. Liebherr часто стає законодавцем інноваційних тенденцій в холодильній галузі: наша техніка — стильна, елегантна та ексклюзивна; всі наші прилади мають стильну форму, є красивими всередині і зовні. І наша вишукана техніка BlackSteel, звичайно, не є винятком.

Двокамерний холодильник Liebherr CBNPbs 4858

Двокамерний холодильник Liebherr CBNPbs 4858

Значно більше, ніж ефектний зовнішній вигляд

Завдяки інноваційній технології BlackSteel компанія Liebherr створила класичну передню панель з нержавіючої сталі у сучасній інтерпретації. Холодильники характеризуються насиченим чорним кольором та унікальною обробкою поверхні. Хрестоподібний ефект текстури поверхні створює вражаючий візуальний вплив і надає приладам особливий вигляд. На цих моделях встановлена запатентована фірмова ручка Liebherr з алюмінію із вбудованим механізмом відкриття. Її дизайн і технологія отримали багато нагород.

Перша презентація BlackSteel

За допомогою дизайнерської серії холодильників CoolVision компанія Liebherr постійно задає нові стандарти холодильної техніки та демонструє нові інноваційні тенденції галузі. Щороку на міжнародній виставці електроніки IFA в Берліні ми презентуємо результати наших експериментів з дизайном, освітленням та новим покриттям холодильної техніки з метою втілення наших сміливих ідей в майбутню продукцію. Ідея BlackSteel була вперше презентована декілька років тому у вигляді дизайнерського рішення одного з холодильників серії CoolVision.

BlackSteel модель SBSbs 8673

BlackSteel модель SBSbs 8673

Ексклюзивність BlackSteel робить ці прилади сенсаційним доповненням кухонь навіть найвищого класу. Двері приладів, доповнені стильною та елегантною алюмінієвою ручкою з інтегрованим механізмом відкривання, відкриваються практично без зусиль. Естетичне поєднання алюмінію з нержавіючою сталлю підкреслює унікальність; такі холодильники відразу привертають до себе увагу і ще раз доводять, що в основі розробки холодильної техніки Liebherr завжди стоять «якість, дизайн та інновації».

Якщо Вам сподобалася ця стаття, поділіться нею на Facebook.

У вас є питання і коментарі? – Напишіть нам. Скористайтеся функцією коментарів під цією статтею.