Liebherr двічі відзначили нагородою RED DOT AWARD 2017

Компанія Liebherr стала володарем двох призів конкурсу Red Dot Award 2017: цією престижною нагородою відзначили комбінований двокамерний холодильник CBNPes 5758 і модель Side-by-Side SBSes 8663. Обидва прилади відносяться до інноваційного покоління моделей BluPerformance. Ця перемога стала ще одним доказом високої якості дизайну продукції Liebherr.

Red Dot Award

Red Dot — це всесвітньо відома нагорода, яку вручають дизайнерам і виробникам техніки за надзвичайно високу якість, впроваджені інновації та досягнення в дизайні.

Міжнародна група експертів, до складу якої входять видатні дизайнери і конструктори, а також вчені та журналісти, які висвітлюють актуальні тенденції в сфері дизайну, обрала найкращих серед 5000 претендентів і присудила їм жаданий знак якості Red Dot. Журі конкурсу відзначило інновації та якість нових моделей покоління BluPerformance: місткого холодильника CBNPes 5758 і привабливого холодильника Side-by-Side SBSes 8663. Обидві моделі виконані з нержавіючої сталі з покриттям SmartSteel.

Переможці

В процесі розробки Liebherr дотримується класичного принципу: «Форму визначає функція». Перше місце завжди займає функціональність, на основі якої визначається зовнішній вигляд приладу. Такий підхід дозволяє створювати зручну у використанні, надійну та стильну техніку.

Двокамерний холодильник Liebherr CBNPes 5758

Двокамерний холодильник Liebherr CBNPes 5758

Моделі BluPerformance виконані в дизайні HardLine: їх зовнішній вигляд не має жодних зайвих деталей. Наприклад, дверні петлі повністю інтегровані в корпус, завдяки чому підтримується загальна концепція мінімалізму. Ергономічна дверна ручка зі штовхачем також виконана в дизайні HardLine. Завдяки новій конструкції ручки стали міцніше та надійніше.

Особливістю холодильника CBNPes 5758 є його ширина — 70 сантиметрів. Завдяки цьому модель отримала 37 літрів додаткового корисного об’єму в порівнянні з аналогами шириною 60 сантиметрів. Порівняйте  — це цілий контейнер з фруктами і овочами.

Side-by-Side модель Liebherr SBSes 8663 в корпусі з нержавіючої сталі

Side-by-Side модель Liebherr SBSes 8663 в корпусі з нержавіючої сталі

Модель SBSes 8663 стала першою моделлю формату Side-by-Side в серії BluPerformance. Як і інші моделі цієї серії, вона зазнала низки змін: збільшений об’єм, мінімальний рівень шуму і енергоспоживання, вбудовану в цоколь систему охолодження, вдосконалену електроніку, фільтр для очищення повітря та оновлену зону свіжості BioFresh.

Прилади, які відмічені нагородою, будуть протягом року виставлені в музеї RedDot в Ессені, що є на сьогоднішній день найбільшим у світі зібранням досягнень сучасного дизайну.

Якщо у Вас виникли питання, напишіть нам. Скористайтеся формою для коментарів під цією статтею або приєднуйтеся до обговорення на нашій сторінці у Facebook.