Де краще за все встановити холодильник: 5 важливих пунктів

Кухня не є справжньою кухнею без холодильника. Де краще за все встановити холодильник і що ще треба враховувати при плануванні кухні? В даній статті ми розповімо Вам, які 5 пунктів необхідно враховувати, щоб насолоджуватися енергоефективністю, зручністю та ергономікою.

1. Ніколи не розміщуйте холодильник біля джерел тепла, наприклад, поряд з духовкою або радіатором. Постійне теплове випромінювання може знизити енергоефективність холодильника і скоротити його термін служби, так як через підвищену температуру компресор буде включатися частіше, ніж належить.

2. Заплануйте на кухні біля холодильника вільний простір для розміщення та приготування їжі. Таким чином, Ви скоротите відстань до холодильника та зможете значно швидше закривати двері холодильника після того, як дістанете всі необхідні для приготування продукти. Також Ви можете зручно використовувати цей простір для сортування куплених в магазині продуктів.

Важливо: заплануйте біля холодильника на кухні вільний простір для розміщення та приготування їжі.

Важливо: заплануйте біля холодильника на кухні вільний простір для розміщення та приготування їжі.

3. Холодильнику необхідно достатньо простору для належної вентиляції зверху та знизу. Без достатньої вентиляції накопичується тепле повітря, яке змушує компресор постійно працювати, що може призвести до скорочення терміну служби приладу. При плануванні кухні ми рекомендуємо передбачити простір для вентиляції об’ємом не менше 200 см2. Чим більше вентиляційний простір, тим менше електроенергії витрачає холодильник.

Важливо: забезпечте належну вентиляцію

Важливо: забезпечте належну вентиляцію

4. Переконайтеся в тому, що холодильник має достатній об’єм для Вашої сім’ї і оснащений необхідною кількістю температурних зон (наприклад, зоною свіжості BioFresh). При покупці нового холодильника орієнтуйтеся на свої смакові переваги (наприклад, що ви любите більше: фрукти чи овочі) та кількість членів Вашій сім’ї.

Об’єм холодильного відділення

Для сім’ї з однієї або двох осіб: рекомендований об’єм холодильної камери від 70 до 100 літрів.

Для сім’ї з трьох або більше осіб: додайте ще 40 – 50 літрів на кожного члена сім’ї.

Об’єм морозильного відділення

Якщо Ви зберігаєте невелику або середню кількість заморожених продуктів, рекомендований об’єм морозильного відділення – 50-80 літрів. Якщо Ви зберігаєте велику кількість заморожених продуктів протягом тривалого періоду часу, рекомендований об’єм морозильного відділення складає близько 130 літрів на одну особу.

5. Не забувайте про ергономіку. Ми рекомендуємо встановлювати прилади висотою 122 см (або нижче) вище рівня полу, щоб Ви менше нахилялися.

Якщо у Вас виникають питання щодо вибору холодильника для кухні, ми із задоволенням допоможемо Вам і порадимо потрібну модель. Скористайтеся функцією коментарів під цією статтею або приєднуйтесь до обговорення на сторінці Liebherr на Facebook.