Нові концепти CoolVision: мистецтво в центрі уваги

Liebherr постійно оновлює свою дизайнерську серію CoolVision. На виставці IFA 2017 були представлені нові варіанти дизайну. Відвідувачі стенду Liebherr могли взяти участь у голосуванні та обрати найкращий з них. Лейтмотивом 2017 року стало мистецтво.

Серія CoolVision

Прихильники Liebherr вже давно знають, що бренд асоціюється з першокласним дизайном, який вже неодноразово вигравав нагороди. В рамках серії CoolVision ми постійно експериментуємо з новими видами дизайну, інноваційними матеріалами, поверхнями, кольоровими рішеннями. Цього року в центрі уваги CoolVision — мистецтво. Мистецтво зворушує, надихає і завжди захоплює — як і наша техніка, поверхні та оригінальні деталі.

GalacticArt Галактика

Серія Liebherr CoolVision: GalacticArt

В цьому дизайні зачаровує не тільки взаємодія кольорів та мерехтливих зірок. Безмежні простори Всесвіту та чужорідних галактик дають спостерігачеві волю фантазії. Незвичайні сузір’я зірок і абстрактна взаємодія кольорів переносить Вас у нові виміри.

CityArt Місто

Серія Liebherr CoolVision: CityArt

Життя міста пульсує навіть уночі. Ця фотографія була зроблена за допомогою довготривалої експозиції та ілюструє, що метушня та неспокій здатні захопити глядача новими надихаючими контрастами при перегляді. Цей дизайн сповнений рухом та енергією та візуально демонструє, що будь-який рух залишає сліди світла. Око слідкує за рухом й шукає початок та кінець вогнів.

PaintingArt Абстрактний малюнок

Серія Liebherr CoolVision: PaintingArt

Для прихильників абстрактного мистецтва компанія Liebherr пропонує захоплюючу поверхню з абстрактним дизайном. PaintingArt одночасно надихає і захоплює, збагачує думки та дає поштовх новим ідеям. Пастельні кольори з плавним переходом одного в інший надають дизайну бездоганний зовнішній вигляд на вишуканій кухні.

NaturalArt Природа

Серія Liebherr CoolVision: NaturalArt

Природа — це місце, яке притягує багатьох людей. Вона дарує спокій, релаксацію та затишок у напруженому повсякденному житті. Пориньте у свої мрії і дайте волю своїм думкам, нехай вони, як і цьому дизайні, парять майже невагомо над водою. Хто не мріяв про таке? У цій чорно-білій фотографії є ​​величезний потенціал, а, перш за все, вона допомагає розслабитися та поринути у свої мрії, замислитися про щось приємне для душі!

Дизайн-переможець

Під час виставки IFA 2017 у відвідувачів стенду Liebherr була можливість проголосувати за той варіант дизайну, що їм найбільш до вподоби. У підсумку найбільшу кількість голосів було віддано на користь NaturalArt. На 2018 рік заплановано запуск дизайну-переможця у виробництво, на базі моделі комбінованого холодильника з BioFresh серії BluPerformance. Пристрої з таким дизайном будуть вироблені у лімітованій серії.

Загальний огляд стенда Liebherr на виставці IFA 2017, а також опис найбільш яскравих новинок читайте в цій статті блогу.

Якщо Вам сподобалася ця стаття, підпишіться на нашу розсилку, щоб бути в курсі актуальних новин світу свіжості Liebherr. Якщо у Вас виникають питання щодо прочитаного або Ви бажаєте залишити коментар, напишіть нам! Скористайтеся функцією коментарів під цією статтею або приєднуйтесь до обговорення на нашій сторінці у Facebook.