Сьогодні достатня кількість холодильників Liebherr виготовляється з унікальним покриттям SmartSteel: воно не тільки стильне, а й дуже практичне. У цій статті познайомимося ближче з перевагами і особливостями використання цього покриття.

Особливості захисного покриття SmartSteel від Liebherr

У вашому домі напевне є дехто, хто повинен усе поторкати: маленькі діти, яким навіть не спадає на думку «пізнавати очима, а не руками». Можливо, ці «маленькі люди» залишають відбитки пальців на всіх предметах, на яких ви хотіли б, щоб їх не було — чи не є холодильник класичним прикладом? Саме тому компанія Liebherr розробила ідеальне рішення: SmartSteel. Врешті-решт, мати розмазані відбитки пальців по всій нержавіючій поверхні холодильника — це не найкраще видовище.

Захист від відбитків й подряпин

Тож, якщо ви належите до числа людей, які віддають перевагу холодильникам, поверхня яких не покрита відбитками пальців, SmartSteel саме для вас. Ця особливо виготовлена й унікально оброблена поверхня з нержавіючої сталі значно зменшує видимість відбитків пальців, а також має іншу перевагу: вона набагато менш чутлива до подряпин. Тож, якщо ви ненароком зачепите чимось дверцята холодильника, можете бути впевнені, що на них не залишиться пошкодження. Впевнений, що подряпини на приладі такі ж небажані, як і відбитки пальців.

Як чистити SmartSteel?

Поверхня дверцят і бокових стінок з нержавіючої сталі SmartSteel потребує особливого догляду. Для загального чищення їх необхідно протерти м’якою сухою чистою тканиною. Однак, якщо треба видалити особливо стійкі плями, можна використати маленьку кількість води або нейтрального засобу для очищення, щоб вимити дверцята. Але, будь ласка, майте на увазі: ніколи не використовуйте засіб для чищення нержавіючої сталі для будь-яких поверхонь SmartSteel, адже це може пошкодити їх спеціальне покриття.

Ніколи не використовуйте засіб для чищення нержавіючої сталі для будь-яких поверхонь SmartSteel.

Якщо вас цікавить детальна інформація про те, як правильно чистити холодильник, то пропоную ознайомитися з нашими рекомендаціями щодо цього питання.

BlackSteel — це особливий вид SmartSteel

BlackSteel від Liebherr — це ексклюзивна версія SmartSteel, в елегантному чорному кольорі, який надає приладу неймовірно стильну чарівність. У моделі BlackSteel (з чорної нержавіючої сталі) захисний шар нанесений і на дверцята і на бокові стінки. У моделей з класичної нержавіючої сталі захисне покриття може бути нанесено тільки на дверцята, тоді в назві використовується індекс «ef». Якщо в назві ви виявили індекс «es» — це значить що SmartSteel захищає і двері і бокові стінки. Доречі, усі моделі з нержавіючої сталі нашій інноваційної серії BluPerformance можуть похизуватися цим захисним покриттям, що означає, що ці прилади не тільки технічно бездоганні, а також неймовірно гарні.

Якщо Вам сподобалась стаття, будь ласка, поділіться нею в Facebook, Twitter або в інших соціальних мережах, перерахованих нижче. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть нам, скористувавшись функцією коментарів під цією статтею.