При виборі холодильника Liebherr ви неодноразово почуєте такі назви: «BioCool», «BioFresh» і «BioFresh-Plus». Але що це конкретно? Яка різниця між ними? І які переваги для зберігання їжі? Читайте далі!

BioCool: більше ніж просто контейнер для овочів

BioCool і BioFresh — у чому різниця?

Контейнер BioCool від Liebherr

Термін зберігання їжі визначається не тільки її первісної свіжістю, але й температурою та вологістю місця, де вона зберігається. Чим більше води міститься в продуктах, тим більшим повинен бути рівень вологості повітря.

Контейнер BioCool дозволяє регулювати рівень вологості і тим самим створювати кращі умови для фруктів і овочів. Його установка відбувається за допомогою спеціального повзунка. Регулювання температури для відділення BioCool не передбачено. Але стандартні закони розподілу температури сприяють тому, що в цьому контейнері вона може бути трохи нижчою, ніж в іншій частині холодильної камери.

Для зручності використання контейнер BioCool розміщений на спеціальних роликах або телескопічних направляючих (в залежності від моделі).

Вперше технологія BioCool з’явилася в окремо стоячих моделях покоління BluPerformance. А трохи пізніше перекочувала у вбудовані пристрої. Залежно від моделі контейнерів, їх може бути 1 або 2.

Рекомендації для зберігання: фрукти і овочі.

BioFresh: довгострокове збереження

У моделях Liebherr класу Premium зона свіжості оснащена окремим світлодіодним освітленням

У моделях Liebherr класу Premium зона свіжості оснащена окремим світлодіодним освітленням

Зона свіжості BioFresh — унікальна розробка Liebherr, що дозволяє до 3 разів продовжити термін зберігання продуктів. Секрет полягає в поєднанні оптимальної вологості і низької температури.

На відміну від BioCool, зона свіжості BioFresh відокремлена від холодильної камери спеціальною ізоляційною плитою. Створити індивідуальний клімат в зоні свіжості також допомагає власна система подачі холодного повітря. Підтримується температура трохи вище 0°C та регулюється автоматично в межах від 0°C до + 3°C.

Залежно від моделі, кількість контейнерів варіюється від 2 до 3, а регулювання вологості при цьому доступне або в 1 або в 2 з них. Наявність мінімум 2 контейнерів, а також можливість окремо регулювати вологість в них, дозволяє одночасно зберігати продукти різних типів. Рівень вологості може досягати 90%.

Полиця подвійного призначення над зоною свіжості BioFresh

Полиця подвійного призначення над зоною свіжості

Для зручності використання контейнери розміщені на телескопічних направляючих. На даний момент доступен широкий асортимент як вбудованих, так і окремо стоячих моделей з камерою BioFresh. До речі, зрозуміти чи застосовується в пристрої ця технологія можна просто глянувши на назву. Велика літера «B» говорить про наявність зони свіжості, наприклад: CBN 4835 або KBes 4374.

Ще одним додатковим бонусом для власників моделей з камерою BioFresh стане полиця подвійного призначення, інтегрована в ізоляційну панель. Хвилясте дно відмінно підійде для охолодження пляшок. А при необхідності її можна приховати під скляною полицею і використовувати цей простір для зберігання продуктів.

Рекомендації для зберігання: фрукти, овочі, молочні продукти, м’ясо, ковбасні вироби, сири, яйця.

Система Liebherr FlexSystem

Система FlexSystem

Система FlexSystem — аксесуар, який дозволяє зручно організувати зберігання продуктів різних типів в контейнерах BioCool і BioFresh. Всі компоненти FlexSystem можна мити в посудомийній машині.

BioFresh-Plus: ще більше можливостей для зберігання

BioFresh-Plus — ідеальне рішення для зберігання морепродуктів

BioFresh-Plus — ідеальне рішення для зберігання морепродуктів

Контейнер BioFresh-Plus пропонує максимум гнучкості і можливостей для зберігання.

У контейнері BioFresh-Plus можна самостійно обрати температурний режим з двох наявних: -2°C або 0°C. Важливо відзначити, що допустима установка як однієї температури, так і одночасна їх комбінація. Поділ на дві температурні зони (-2°C і 0°C) в рамках одного контейнера досягається шляхом використання спеціального ящика «Fish & Seafood». Його назва не випадкова, адже температура нижче 0°C ідеально підходить для зберігання риби та морепродуктів.

Додаткову зручність при використанні контейнера забезпечує окреме світлодіодне освітлення, телескопічні направляючі, а також панель, яка відображає встановлену температуру, яка вбудована в ізоляційну плиту.

Рекомендації для зберігання *: фрукти, овочі, молочні продукти, м’ясо, ковбасні вироби, сири, яйця, риба і морепродукти.

* — камера BioFresh з контейнером BioFresh-Plus.

У вас виникли питання? Будь ласка, напишіть нам на Facebook. Будемо раді відповісти!