Оптимальне зберігання риби та морепродуктів в секції BioFresh-Plus

Свіжа риба — це корисно і смачно. Також, в раціоні регулярно мають бути присутніми морепродукти, і, дуже важливо, щоб вони були свіжими. Слід пам’ятати, що свіжа риба дуже швидко псується, і її важко зберігати, тому не рекомендується зберігати рибу у звичайному холодильному відділенні. Liebherr є експертом у зберіганні продуктів і пропонує ідеальні рішення. З цієї статті Ви дізнаєтеся, як краще зберігати рибу та морепродукти.

Якщо Ви любите свіжу рибу та морепродукти, то, певно, не раз цікавилися, як краще їх зберігати. Наші розробники та інженери також цікавилися цим питанням, але з наукової точки зору. Відомий інститут Max Rubner-Institut (MRI) (Федеральний науково-дослідницький інститут харчування та харчових продуктів) дослідив різні види риби за трьома аспектами:

  • Мікробіологія: мікрофлора, рибні гниттєві бактерії
  • Хімія: вміст жиру, вміст білка
  • Фізика: текстура, показник pH, здатність вбирати воду

Висновок: Якщо знизити температуру зберігання до від 0 до -2°С, термін зберігання збільшується приблизно на 56%. Що це означає для Вас, як для споживача?

Витончене мистецтво точного контролю низьких температур

Секція BioFresh в холодильниках Liebherr з температурою біля 0°С є ідеальною для зберігання фруктів, овочів, м’яса та молочних продуктів, а додаткова зона з температурою -2°C допоможе продовжити термін  зберігання риби та морепродуктів до 2-3 днів. Саме таку зону з температурою -2°C розробили наші інженери. У вас може з’явитися питання, в чому складність створення такої зони. Складність полягає в тому, що в холодильнику є тільки один блок охолодження, який має постійно охолоджувати 3 різні температурні зони, і це тільки в холодильному відділенні. Також необхідно, щоб температурні зони не впливали одна на одну. Задача інженерів полягала у розробці точного контролю всіх компонентів системи охолодження, таких як компресор та вентилятор, в активації спеціальних повітряних клапанів, які використовуються для циркуляції та рециркуляції холодного повітря, а також у розробці конструкції спеціальних ізоляційних панелей.

Гнучкість, яку ми хочемо запропонувати нашим споживачам, є також  свого роду викликом. Можливо, Вам не знадобиться повний об’єм контейнера для зберігання риби або морепродуктів, і Ви захочете використати іншу частину контейнеру для зберігання продуктів при стандартній температурі зони BioFresh, тобто біля 0°С. Для вирішення цієї задачі наші інженери розробили спеціальний контейнер BioFresh-Plus, який виправдовує всі Ваші очікування щодо оптимального зберігання продуктів. Першою моделлю, в якій представлений оновлений контейнер BioFresh-Plus, став холодильник Liebherr CBNes 4898.

Максимальна гнучкість для задоволення всіх потреб зберігання продуктів у контейнері BioFreshPlus

Оновлена зона BioFresh з контейнером BioFresh-Plus була представлена в рамках виставки IFA 2017. Зона оснащена двома висувними контейнерами. У нижньому висувному контейнері BioFresh підтримується постійна температура біля 0°С, а у верхньому контейнері температуру можна регулювати від біля 0°С (для функціонування у режимі контейнера BioFresh) до -2°C( для функціонування у режимі контейнера BioFresh-Plus) для зберігання риби та морепродуктів. Для зручного встановлення режиму зберігання у верхньому контейнері, актуальна температура відображається на горизонтальній роздільній планці.

 

Контейнер BioFresh-Plus

Відображення встановленої температури в контейнері BioFresh-Plus

Для поділу верхнього контейнера на дві температурні зони використовується спеціальний плаcтіковий ящик. Маленький ящик у великому висувному контейнері можна переставляти вправо чи вліво. В правій частині висувного контейнера (яка, в залежності від місцезнаходження маленького ящика, може бути великою чи маленькою) підтримується температура -2° C, а лівій частині  — температура біля 0° C.

Ви можете самі обирати, яким чином використовувати верхній контейнер — повністю як зону BioFresh, або як 2 зони —  BioFresh та BioFresh-Plus. Також, Ви самі можете регулювати розмір зони BioFresh-Plus, створивши оптимальні умови для зберігання риби.

Оптимальні умови зберігання не тільки риби, а і інших продуктів

Якщо Ви бажаєте отримати оптимальні умови зберігання різноманітних продуктів, холодильник CBNes 4898 — ідеальний вибір для вас. Холодильник відноситься до інноваційної лінії пристроїв BluPerformance. CBNes 4898 оснащений повним спектром корисних функцій, включаючи зони свіжості BioFresh-Plus та BioFresh. Ця модель оснащена льодогенератором з підключенням до системи водопостачання, таким чином, у Вас завжди під рукою будуть свіжі кубики льоду, а Вам не потрібно буде постійно пам’ятати про поповнення резервуару свіжою водою. У морозильній камері застосована технологія NoFrost, тому про розморожування можна забути. Ще одна перевага цієї моделі – енергоефективність, холодильник споживає на 20 відсотків менше електроенергії ніж це передбачено класом A+++ (найвищий клас сьогодення).

Якщо Ви любите готувати та піклуєтесь про свіжість продуктів та оптимальні умови їх зберігання, зверніть увагу на модель CBNes 4898.

Загальний огляд стенда Liebherr на виставці IFA 2017, а також опис найбільш яскравих новинок читайте в цій статті блогу.