Чи знали ви, що фрукти та овочі впливають на термін придатності один одного? І саме от холодильник може вам дуже допомогти з цим питанням!

Уявіть собі: велике різноманіття фруктів та ягід додає кольорів на кухню. Овочі теж часто лежать на кухні чи в холодильнику поруч, щоб використовувати простір раціональніше. Але це може бути помилкою! Деякі фрукти та овочі впливають на термін придатності один одного. Крім того, деякі види фруктів та овочів почуваються набагато ліпше в холодильнику і довше залишатимуться свіжими, якщо зберігати їх там.

Фрукти та овочі мають різні вимоги до зберігання.

Фрукти та овочі відрізняються не тільки смаком, інгредієнтами та умовами вирощування, але також мають різні вимоги до зберігання. Деякі фрукти та овочі виділяють газоподібну речовину, яка називається етилен або етер. Етилен також відомий як гормон дозрівання, та забезпечує процес достигання збереження відповідних сортів навіть після збору врожаю. Однак процес дозрівання стимулюється також у фруктах та овочах, що знаходяться поруч з джерелом виділення етилену. Як наслідок, вже стиглі сорти швидко псуються. Рішення: відстань або прохолодна температура.

Які сорти фруктів та овочів виробляють етилен, та продовжують дозрівати? Серед них кісточкові фрукти, банани, деякі екзотичні фрукти та помідори. Прикладами фруктів, які не дозрівають, є ананаси, ягоди, цитрусові, виноград, вишня та більшість видів овочів: огірки, салат, морква, селера, спаржа, капуста, кухонні трави та гриби особливо чутливі до гормону дозрівання. Це означає, що кожен вид фруктів та овочів має свої вимоги щодо місця зберігання та відповідних сусідів. Вашою нагородою за правильне зберігання буде довга свіжість та повноцінний смак!

Холодильні історії: зупиніть процес дозрівання охолодженням

Холодильник – справжній герой. Він пригнічує ріст мікробів і уповільнює обмінні процеси у фруктах та овочах, а отже, і процес дозрівання, спричинений етиленом. Це уповільнює псування. Крім того, прохолодна температура захищає вітаміни та аромати. А поєднання низьких температур та регульованої вологості, як-от у контейнерах Fruit & Vegetable Safe зони BioFresh вашого холодильнику Liebherr, дає можливість фруктам та овочам залишатися свіжими та хрусткими особливо довго. Тому пластикові пакети для захисту від зневоднення непотрібні. Однак холодильник – не найкраще місце для деяких видів фруктів та овочів.

Серед дуже чутливих до холоду продуктів: банани, манго, баклажани та гарбузи. Їх слід зберігати в погребі або в коморі. Зберігання в холодильнику з відділенням «Льох» стане ідеальним рішенням. Також для нашої улюбленої картоплі холодильник не є найкращим місцем для зберігання.

Холодильник уповільнює ріст мікробів і обмінні процеси у фруктах та овочах.

Стиглі груші, яблука, фрукти ківі, нектарини, персики та сливи будуть чудово зберігатись у фруктово-овочевому контейнері BioFresh, а авокадо – у звичайному холодильному відділенні. З іншого боку, дуже тверді та недозрілі фрукти та овочі можуть продовжувати дозрівати при кімнатній температурі, поки не досягнуть бажаної кондиції, і лише після цього їх можна складати до холодильника. Але в цілому, велика кількість свіжих фруктів та овочів, як-от ягоди, абрикоси, вишні, виноград, зелені листові овочі та капуста, салат, цибуля-порей та зелена цибуля, спаржа, морква, буряк, селера, редис, горох, кукурудза та гриби, а також трави, завжди кращі в контейнері BioFresh для фруктів та овочів.