Зона свіжості BioFresh від Liebherr — це відділення усередині холодильної камери, де зберігаються фрукти, овочі, м’ясо, молочні продукти, риба і морепродукти при температурі близько 0°C. Продукти при температурі трохи вище точки замерзання зберігають свої смакові властивості, привабливий зовнішній вигляд і корисні компоненти набагато довше, ніж при 4°C — 5°C (стандартна температура в звичайному холодильнику). Це означає, що у вас є більше часу для використання продуктів, що значно скорочує ваші витрати.

Переваги BioFresh

Звичайно, основне завдання цієї зони — це створення оптимальних умов для продовження свіжості ваших улюблених продуктів. Але переваги BioFresh не обмежуються цим.

Додаткові переваги BioFresh

Ми склали список з 5 вагомих причин зробити вибір на користь приладу Liebherr з зоною BioFresh.

  1. Економія коштів. Продукти зберігають свіжість довше, а це значить, у вас більше часу, щоб їх з’їсти, тому вам не доведеться відправляти їжу в сміттєвий бак. Крім того поїздки до супермаркету майже завжди супроводжуються непотрібними покупками. Менше відвідувань магазину — менше зайвих придбань.
  2. Економія часу. Оскільки продукти в холодильнику зберігаються довше, їх можна закуповувати про запас і відвідувати магазин рідше. Відповідно у вас з’явиться більше вільного часу.
  3. Турбота про навколишній світ. Чим менше їжї ми викидаємо, тим меншим буде наш негативний вплив на навколишнє середовище. А рідкі поїздки до магазину дозволять знизити забруднення повітря транспортними засобами. Ваш особистий негативний відбиток на навколишньому світі буде меншим, а душевного спокою стане більше.
  4. Турбота про власне здоров’я. Дослідження показали, що свіжі фрукти та овочі знаходячись в камері в камері BioFresh зберігають більше корисних вітамінів і мінералів.
  5. Задоволення смакових рецепторів і візуальна естетика. Свіжі продукти — це не тільки користь для здоров’я, але і смак, апетитний і привабливий зовнішній вигляд.  

Більше інформації про цю унікальну технологію читайте на сайті.

Якщо вам сподобалася ця стаття, то рекомендуємо підписатися на нашу розсилку новин. Так ви завжди будете в курсі останніх подій зі світу свіжості Liebherr.

Є питання про BioFresh? Скористайтеся функцією коментарів нижче або пишіть нам на Facebook.