Завантажений холодильник

Використовуєте увесь об’єм холодильника? Прилад заповнюєте до самісіньких країв? І ось ви вже досягнули точки неповернення. Сама думка про відкриття дверей, аби знайти те, що ви шукаєте, жахає. Ви знаєте, що вам доведеться перекладати речі з одного боку в інший. Іншими словами — гратися у «шахи» продуктами. І лише тоді, якщо вам дуже пощаститься, ви дістанете бажану річ. Але чи справді так і має бути? Можливо, зараз у вашому холодильнику знаходиться те, що там не має зберігатися? Вірогідно, що так.

Можливо, зараз у вашому холодильнику знаходиться те, що там не має зберігатися?

Це може бути викликано звичками, які ми здобули від наших батьків. А може — це викликано особистими уподобаннями. Але чи це все означає, що вам потрібний більший холодильник? Або варто лише по-іншому поглянути на тему «Що має бути в холодильнику, а що ні»? Вивчення нових звичок, безумовно, стане більш плідним варіантом для вашого гаманця.

Що стосується фруктів та овочів, у деяких із нас можуть бути вкорінені погляди на їх зберігання. Холодильник виступає в ролі «гаранта» їх подовженої якості та гарного вигляду. Але це не завжди так. Існує велика кількість фруктів та овочів, які можуть підтримувати цілком прийнятний термін зберігання поза холодильником. І під цим ми маємо на увазі буквально «на полиці». Або у спеціальній мисці для фруктів та овочів.

У холодильник чи ні?

Один із найпростіших способів визначити ідеальне місце для зберігання — це дотримуватися прикладу місцевого бакалійника. І якщо ви почнете пригадувати, яка кількість усього розташована виключно на стелажах, ви будете вражені! Звичайно, якщо ви віддаєте перевагу хрустким яблукам або охолодженим помідорам, то неодмінно покладіть їх у спеціальний ящик для фруктів та овочів.

Для інших видів продуктів зберігання у холодильнику насправді може виявитися шкідливим, якщо у приладі занадто холодно. Наприклад, ящик для зберігання фруктів та овочів BioFresh від Liebherr підтримує температуру трохи вищу за 0 °C. Згідно з дослідженнями, така температура у поєднанні з помірною вологістю допомагає зберігатися великій кількості фруктів, овочів, м’яса, риби та молочних продуктів значно довше у порівнянні зі звичайним холодильником.

Лише за умови відкриття їх слід залишити в холодильнику, аби бактерії та цвіль не потрапили туди

Однак деякі фрукти та овочі, як-от ананас, авокадо, гарбуз, кабачки, цитрусові, зелена квасоля, огірки та баклажани, чутливі до холоду, тому зберігання їх при температурі 0 °C – буде шкідливим. Їх можна зберігати за кімнатних температур. Але, звісно, існує й краще рішення. Компанія Liebherr з німецькою ретельністю підійшла до розв’язання даного питання. Відсік «Льох» у холодильниках Liebherr забезпечує зберігання в діапазоні температур від +6°C до +14°C. Такий температурний режим оптимально підходить для зберігання продуктів, чуттєвих до холоду. Комфортно у цьому відсіку себе почуватимуть тропічні фрукти, цибуля та картопля. Також його можна використовувати для охолодження напоїв.

Зберігати у холодильнику лише після відкриття

Велику кількість інших продуктів, таких як овочеві консерви, пляшки соусу та банки з маринадами, можна безпечно зберігати в коморі. Часто протягом тривалого проміжку часу. Тож це може заощадити цінний простір вашого пристрою. Лише за умови відкриття їх слід залишити в холодильнику, аби бактерії та цвіль не потрапили туди. Для консервованих продуктів залишки слід перекласти в герметичну ємність з залишками соків (якщо це можливо), і спожити протягом 2-3 днів. Банки та соуси з щільно закритими кришками зберігаються в оригінальній посудині.

Тож наступного разу, коли ваш холодильник буде виглядати так, ніби він от-от вибухне від кількості продуктів на полицях, можливо, передивіться, що можна прибрати. Може є щось, що ви можете розташувати в іншому місці, не завдаючи шкоди продукту.