Kad runa ir par ēdienu, bērnu kritika nepavisam nav noteicoša vai objektīva šajā nozarē! Viņu garšas kārpiņas nepārtraukti attīstās un līdz ar to, kas bija šķitis garšīgs un pasniegts ģimenes galdā veselu nedēļu, jau nākamajā tas vairs tā nešķitīs. Esam noskaidrojuši, mūsuprāt, 10 teicamas receptes, kas var būt burvīgs ēdiens gan bērniem, gan pieaugušajiem!

Lielisks veids, kā ieinteresēt bērnu ar ēdienu, ir pieaicināt viņu maltītes sagatavē un pagatavošanā. Efektīvs paņēmiens, kā ļaut bērnam izmēģināt daudz jaunas lietas virtuvē, ir iegādāties gatavošanas un ar to saistītus instrumentus, paredzētus speciāli bērniem, piemēram, šefpavāra cepures un priekšautus, kuri sagādās jūsu atvasei patiesu gatavošanas prieku! Bez tam, ēdienu pagatavošana no svaigām izejvielām, krāsainiem produktiem, arī var teicami stimulēt bērnu interesi darboties virtuvē un padarīt to par kaislīgu aizraušanos.

Lai iedvesmotu jūsu bērnu ar prieku piedalīties ģimenes kulinārijas pasākumos, mēs izstrādājām sarakstu ar desmit FreshMAG receptēm, kuras jūs varat pagatavot mājās, un, kuras iemīlēs arī jūsu atvases.

 

Tortilja ar avokado un sarkanajām pupiņām

 

Tasty Tortilla Wraps Avocado and Salad

 

Šī ir lieliska pusdienu maltīte, kuru ir vienkārši un patīkami pagatavot. Avokado nesatur cukuru, toties tas ir bagāts ar barības vielām, padarot to par izcilu izvēli gan bērniem, gan vecākiem! Kas vēl ir svarīgi – avokado satur diezgan daudz nepiesātināto tauku, ko mēdz dēvēt arī par “labajiem taukiem”. Tie ir ļoti svarīgi centrālās nervu sistēmas darbībai un smadzeņu attīstībai, palīdzot bērniem apgūt un atcerēties visu jauno informāciju, ar ko viņi saskaras ik dienu. Meklējiet recepti šeit!

 

Marinēti vistas stilbiņi

 

Tasty Children's Lunch Chicken Drums Marinated Meal

 

Šie marinētie vistu stilbiņi vienmēr ir populāri starp bērniem. Tā ir garda, veselīga ģimenes maltīte, kura lieliski sader kopā ar parastiem rīsiem vai dārzeņiem. Super viegli pagatavot, satur daudz olbaltumvielu, dzelzi, cinku un vitamīnu B12. Ļoti labi stimulē muskuļaudu augšanu un atjaunošanos pēc aktīvas dienas, kura pavadīta, skraidot dārzā vai bērnu laukumā! Spiediet virsū un aiziet!

 

Panēta zivs

 

Yummy Breaded Fish

 

Tāpat kā vistas gaļa, arī zivis satur augstas kvalitātes olbaltumvielas, dzelzi un daudz būtisku minerālvielu, kuras ieteicams iekļaut jauna cilvēka uzturā. Taču zivis satur arī vērtīgās omega-3 taukskābes, kas uztur veselīgu sirdi un nodrošina normālu smadzeņu darbību. Mūsu panētas zivs recepte lieliski der gan pusdienām, gan vakariņām un ir ideāla alternatīva līdzņemšanas ēdienam „Fish and Chips” (Zivs ar ceptiem kartupeļiem).

Izmēģiniet šo recepti un atstājiet iespaidu uz savu ģimeni!

 

Linguine ar zaļo pesto

 

Children's Lunch Pesto Pasta Kids Meal

 

Ideāla pastas recepte, kuru jūs varat pagatavot mazāk nekā pusstundas laikā! Bērniem noteikti patiks darbošanās process. Pagatavojiet pesto no nulles kopā! Lai pasākums būtu patiešām drošs, iedodiet mazajiem sastampāt dažas no sastāvdaļām speciālajā piestā (ideāli – koka vai bambusa), bet pārējo samaliet paši virtuves kombainā. Izrotājiet visu ar bazilika lapām un citronu, dažus pilienus iespiežot pašā pesto, un pikantais svaigums liks jums iztēloties, ka atrodaties Itālijas piekrastē.

Mēs piedāvājam bazilika pesto recepti. Jums atliek tikai uzvārīt linguine pastu un pasniegt aromātisko maltīti galdā, baudot to savas ģimenes lokā.

 

Mini picas

Pica vienmēr bija un ir populāra gan starp vecākiem, gan starp bērniem. Tās pagatavošana ir aizraujošs un radošs process, bet vislielākā bauda ir beigās to visu kopā notiesāt! Maziem ķipariem ir paveicies – pildījuma iespējas ir plašas, kas ļauj viņiem pašiem izvēlēties, nedaudz kontrolēt procesu, nevis tikai strikti klausīties vecākos, kuri izlemj, kas būtu jāēd. Mūsu receptē picas pildījumā ir iekļauta paprika un kazas siers, taču jūs droši varat tos aizvietot ar klasiskās picas piedevām, tādām kā salami, šķiņķis, sēnes vai pat ananass, ja vien jums pašiem tas garšo!

 

Mini Pizzas Kids Meal

 

Zivs sacepums

 

Fish Casserole Kid's Meal Children's Lunch

 

Šis debešķīgais, labi sabalansētais Zivs sacepums var tikt pagatavots vienā acumirklī un lieliski piepildīs jūsu bērna vēderus, padarīs viņus apmierinātus un, cerams, samazinās bērna apmeklējuma skaitu pie ledusskapja. Visa vecuma bērni izbaudīs pagatavošanu un sviestaino kartupeļu biezeņa pārklājuma garšu. Meklējiet savu recepti šeit!

 

Pankūku rullīši

 

Pancake Rolls - Ham Cheese Crepe

 

Ideālas pusdienas vai mielasts maziem bērniem! Šie plāno pankūku rullīši ir viegli, ātri un pietiekami daudzpusīgi, lai apmierinātu pat vislielākos ēdājus. Tie lieliski sader kopā ar humusu un svaigu dārzeņu uzkodu miksli, kas padara šo ēdienu patiesi vērtīgu – uzturvielām bagātu. Kā arī tiem ir lielisks izmērs līdzi ņemšanai ēdiena trauciņos gan steidzīgajā ikdienā, gan ģimenes pastaigā.

Saņemiet savu recepti šeit gardajiem pankūku rullīšiem ar šķiņķi un sieru.

 

Spageti ar gaļas bumbiņām

 

Spaghetti Meatball Pasta

 

Iesaistiet savus bērnus šajā, garšām bagātajā, viegli pagatavojamajā ēdienā! Atvasēm patiks nekārtība, veidojot gaļas bumbiņas, ēdot neērtos spageti, bet esiet uzmanīgi, lai bērni nevilktu baltu apģērbu, gatavojot šo recepti.

Izbaudiet mūsu ēdienu – Spageti ar gaļas bumbiņām tomātu mērcē.

 

Kartupeļu omlete ar dārzeņiem

 

Tasty Potato Omelette

 

Šī recepte teicami ir piemērota, ja laiks nav jūsu pusē, bet, tomēr, vēlaties izveidot kaut ko neparastu un garšīgu. Šis ēdiens var būt kā pusdienas vai vakariņas, kā arī lielisks mielasts, kas iemācīs jūsu bērniem, kā pagatavot omleti, palīdzēs viņiem izmantot šīs iegūtās iemaņas nākotnē citu ēdienu izveidē. Mazākajām atvasēm ļoti patiks olu sišana un to kopā miksēšana.

Spied šeit, lai izlasītu recepti!

 

Krāsnī cepti saldie kartupeļi ar 3 dažādām mērcēm

 

Baked Sweet Potato Children's Lunch

 

Veselīgas pusdienas vai vakariņas veselai ģimenei. Bagāti ar vitamīniem C un B6, saldie kartupeļi satur ar daudz šķiedrvielu. Parocīgs dārzenis imunitātes stiprināšanai un labs kālija avots. Kā arī mēs esam receptē pievienojuši 3 dažāda veidu mērcītes, kas lieliski iet kopā ar saldajiem krāsnī ceptajiem kartupeļiem. Turklāt šīs mērces varēs turpmāk pielietot arī citur, jo lieliski piedod garšu čili ēdieniem, vistai, šķiņķa/speķa gabaliņiem un sieram.

Meklējiet šo recepti šeit!