Kopš 1954.gada mūsu kompānija ražo sadzīves ledusskapjus un saldētavas, kas ir neaizvietojami palīgi virtuvē. Atbilstoši laika prasībām tie turpina pilnveidoties līdz pat šai dienai, atbalstot visaktuālākās tehnoloģijas un atspoguļojot jaunākās dizaina tendences. Šodien gribu jums pastāstīt par principiem, kurus mēs izmantojam tehnikas projektēšanā, kā arī par tendencēm, kas ietekmē tās ārējo izskatu.

Ledusskapis mūsdienās – tā ir ne tikai produktu uzglabāšanas iekārta, bet arī viens no galvenajiem dizaina elementiem interjerā.

Īpaši skaidri tas ir redzams, piemēram, atsevišķi stāvošās klasiska izpildījuma nerūsējošā tērauda iekārtās.

Kā arī DesignEdition sērijas modeļos, kuru premiālie materiālie piešķir virtuvei papildus šarmu

Pārdomāta iekšējā telpa

LIEBHERR tehnikā viss ir pārdomāts līdz pat sīkākajām niansēm. Tas ir redzams ne tikai pēc iekārtu ārējā izskata, bet arī iekšējās telpas organizācijas. Tā ir projektēta optimālai produktu uzglabāšanai un ērtai piekļuvei pie produktiem, kas ļauj vienkāršot ledusskapja ikdienas lietošanu, savukārt izmantotie augstas kvalitātes materiāli visiem komponentiem garantē ilgu kalpošanas laiku.

Ērta izmantošana un uzticamība – galvenie LIEBHERR kritēriji dizaina izstrādē. Šāda pieeja ļauj radīt modernus risinājumus, kas atvieglo virtuves sadzīvi un harmoniski noslēdz interjeru.

Dizaina izstrāde

“Formu nosaka funkcija” – galvenais princips, kuram 20.gs sekoja Bauhaus stila pārstāvji. Tas ir aktuāls arī mūsdienās – rūpnieciskajā dizainā. LIEBHERR tehnikas izstrādē pirmajā vietā vienmēr ir funkcionalitāte, no kā izriet iekārtas izpildījums.

 

“Dizains nekad nav pašmērķis” – skaidro Jans Čtvrtņiks, LIEBHERR sadzīves dzesēšanas tehnikas galvenais dizaineris. “Tomēr tas piešķir mūsu iekārtām individualitāti, tādā veidā padarot tās unikālas. Pat paši specifiskākie konstrukcijas elementi ir izpildīti vienotā stilā”.

Zemāk sniegta intervija, kurā Jans Čtvrtņiks stāsta par principiem, kurus viņš ievēro LIEBHERR dizaina izstrādē, kā arī par tendencēm, kas ietekmē ledusskapju ārējo izskatu.

Kas iedvesmo dizaineru?

LIEBHERR kompānijā par darba filozofiju kļuvusi pastāvīga tiekšanās pēc tehnoloģiskās un estētiskās pilnības. Tas iedvesmo arī mūs – rūpnieciskos dizainerus.

Mēs apzināti negribam sekot jebkādām modes tendencēm, kas saistītas ar iekārtas ārējo izskatu. Drīzāk pretēji: dizainam ir jāpauž LIEBHERR tehnikas nemainīgā kvalitāte, jo mūsu risinājumi ir paredzēti izmantošanai daudzu gadu garumā. Un tik pat ilgu laiku tiem ir jānes prieks patērētājiem. Tāpēc par savu uzdevumu mēs uzskatām – mūsu jaunāko tehnoloģiju un augstas kvalitātes materiālu iemiesošanu vienmēr aktuālā un elegantā dizainā.

Kā ir jāizskatās ledusskapim?

Tam ir jāpārliecina ar savu minimālistisko dizainu, tai pašā laikā jādemonstrē sava klātbūtne interjerā.

Tā ārējā tēlā lakoniski apvienojas īpašības un priekšrocības, kas apslēptas iekšpusē. Augstākā pilotāža, kad ledusskapis tiek uztverts par nedalāmu interjera daļu, nevis kā atsevišķa iekārta.

Kā jūs redzat nākotnes tendences?

Daudzās valstīs mēs vērojam atgriešanos pie saknēm: mūsdienās augstu novērtē vietējo sastāvdaļu izmantošanu un mājās gatavotu ēdienu. Tās paliek svaigas ilgāku laiku, ja tiek pareizi uzglabātas un optimāli atdzesētas.

Īpaša nozīme ir produktu izvietošanas vienkāršībai, kā arī ērtai piekļuvei pie tiem un labi pārskatāmam ledusskapja saturam. Tāpēc mēs cītīgi strādājam, lai radītu risinājumus, kas atvieglo iekārtas ikdienas izmantošanu un nodrošina optimālus nosacījumus produktu uzglabāšanai.

Mūsu sortimentā ir vairāk kā 200 modeļu, kuru vidū ikviens varēs atrast sev piemērotu: atsevišķi stāvoša vai virtuves garnitūrā un zem galda iebūvējama tehnika, vīna skapji un hjumidori.

Ko jūs gribētu izvēlēties? “Vienkāršu” ledusskapi vai dizaina iekārtu?

Ja vēlaties vairāk uzzināt par LIEBHERR ledusskapju priekšrocībām vai gribat saprast, kāds modelis Jums būs vislabāk piemērots, vienkārši atstājiet komentāru zemāk vai apmeklējiet mūsu Facebook lapu.