VarioSafe sahtel

Lisaks erinevatele külmikutele ja sügavkülmadele leiab Liebherri laiast tootevalikust ka mitmesuguseid tarvikuid. Selles postituses heidamegi põgusa pilgu kümnele praktilisele abivahendile – alates toidukarpidest, mis aitavad säilitada toidu värskust kuni hoiustamislahendusteni, mis säästavad elektrienergiat.

Pudeliriiul

Praktiline ja elegantne pudeliriiul on hea lahendus mitmesuguste pudelite hoiustamiseks. Riiuli mahutavus sõltub konkreetsest mudelist, kuid üks asi on kindel – edasi ja tagasi rulluvad klaaspudelid võime heaga ära unustada.

Pudeliriiul

Flex System

BioFresh ja BioCool külmikutes olev Flex System sahtel lubab sul toitu väga täpselt sorteerida ning hoiustada. Liigutatavate vaheseinadega võid sa luua rohkem ruumi näiteks köögiviljade hoiustamiseks ning panna teise sahtlisse toiduained, millel on ligilähedane säilivusaeg. Kõigele lisaks on Flex System sahtlilt väga lihtne puhastada ning seda võib pesta ka nõudepesumasinas.

FlexSystem

FreshAir aktiivsöefilter

Külmikutesse sisse ehitatud FreshAir aktiivsöefilter puhastab külmkapis ringlevat õhku ning aitab kiiresti eemaldada ebameeldivaid aroome ja tõsta õhu kvaliteeti külmikus. BluPerformance mudelid on varustatud mugavusfunktsiooniga, mis annab kasutajale märku, kui filter vajab vahetamist. Õhus levivad aroomid võivad mõjutada ka veinide kvaliteeti, mistõttu leiab Liebherri tootevalikust ka aktiivsöefiltriga varustatud veinikülmikuid.

FreshAir aktiivsöefilter

Sügavkülmiku alus

Suuremas koguses puu- ja köögivilju või marju ja maitsetaimi tasub pikema säilimise nimel sügavkülmutada. Sügavkülmiku aluse eeliseks on see, et toit ei kleepu külmudes omavahel kokku ning see säilitab oma kuju. Sulatamisel toimib sügavkülmiku alus suurepärase veekogujana.

Sügavkülmiku alus

Külmasalvesti

Spetsiaalsed jääklotsid aitavad sügavkülmikul ühtlast töötemperatuuri hoida ja seeläbi paremini toimida. Lisaks on sügavkülmik ajutiselt kaitstud temperatuuri tõusmise eest ka siis, kui peaks katkema elektriühendus. Külmasalvestid on väga kasulikud ka siis, kui soovid toitu näiteks reisikülmikuga transportida.

Külmasalvesti

Laavakivid

Pika ajalooga laavakivid aitavad tõsta õhuniiskust veinikülmikutes. See hoiab ära pudelikorkide kuivamise ning murenemise. Kuivas õhus võib kork hakata pragunema ning selle tulemusel vein rikneb.

Laavakivid

SmartDeviceBox kaughaldusseade

Liebherri SmartDeviceBox võimaldab sul oma külmiku internetti ühendada. See teeb mugavaks seadme sätete muutmise ka siis, kui viibid kodust parajasti eemal. SmartDevice-toega BluPerformance külmikud tunned ära märgise „Smart Device“ järgi, mis on trükitud külmiku esiküljele ukse taha.

SmartDeviceBox

Vario energiasäästja

Kui sul ei ole vaja kasutada tervet sügavkülmikut, siis saad sa üleliigsed sahtlid välja lülitada ja seeläbi energiat säästa. Paljudele meie mudelitele on saadaval Vario energiasäästja, mis tuleb libistada kõrgeima mittevajaliku sahtli peale. Seeläbi ei jahutata enam sahtleid, mis jäävad plaadist allapoole ning hoitakse kokku kuni 50% energiat.

Vario energiaplaat

VarioSafe

VarioSafe sahtlis on toit nähtaval ning kindlalt organiseeritud. Väiksemad toidud, pakendid ja purgid mahuvad sellesse suurepäraselt ära. Sõltuvalt külmiku mudelist saad sa VarioSafe’i asetada just endale sobivale kõrgusele. Kui soovid veel rohkem ruumi, siis vali kõrgema VarioSafe’i mudel.

VarioSafe

Veefilter

Kui su Liebherri külmik on varustatud jäämasinaga, siis soovitame sul regulaarselt kontrollida oma külmiku veefiltrit ja seda ka vahetada. Nii võid kindel olla, et su külmik kasutab parima kvaliteediga vett jääkuubikute valmistamiseks. Me soovitame filtrit vahetada iga 6 kuu järel.

Veefilter

Kui soovid saada rohkem infot Liebherri tarvikute kohta, siis pöördu oma lähima edasimüüja poole. Kui sul tekkis küsimusi selle artikli kohta, siis ühine vestlusega Facebookis või kirjuta kommentaar artikli alla.