Кращі досягнення Liebherr в області холодильної техніки за останні 60 років відобразились в новій люксовій серії вбудованих приладів Monolith. Вони кардинально відрізняються від інших моделей габаритами, дизайном внутрішнього простору, матеріалами і технологіями.

Серія Monolith: монументальний крок вперед

Офіційна європейська прем’єра Monolith відбулася на міжнародній виставці кухонних меблів EuroCucina, яка проходила з 17 по 22 квітня в Мілані.

Розкішний дизайн

Monolith вражає своїм дизайном. Пристрої серії відрізняються приголомшливою єдністю і гармонією інтер’єру і екстер’єру. Високоякісна нержавіюча сталь, яка використовується як у внутрішньому просторі (стінки, стеля, обрамлення полиць) так і зовні робить їх справжнім центром кухонного дизайну. Назва лінійки не випадкова, своїм виглядом новинки дійсно створюють відчуття монументальності і цілісності.

Комбінація Liebherr Monolith

Комбінація Monolith: ширина морозильної і холодильної камер 45 і 75 сантиметрів, відповідно. Додаткові аксесуари: панелі і ручки з нержавіючої сталі.

Нержавіючу сталь обрано не тільки за її естетичні характеристики, вона також володіє антибактеріальними властивостями. Liebherr вперше в своїх побутових приладах використовує її як основний матеріал внутрішнього корпусу.

Практично вся поверхня бічних стінок в холодильній і морозильній камерах застосовується для освітлення продуктів. Вбудовані світлодіодні панелі забезпечують оптимальний розподіл світла у внутрішньому просторі, економію електроенергії та значно меншу кількість виділення тепла в порівнянні зі звичними лампами.

Monolith: поміститься все

Комбінація Liebherr Monolith

Комбінація Monolith: ширина морозильної і холодильної камер 60 і 75 сантиметрів, відповідно.

Формат Monolith — традиційна комбінація side-by-side (модулі холодильних і морозильних камер встановлюються пліч-о-пліч). Головна відмінність криється в розмірах і їх різноманітності. Ширина модуля варіюється в межах від 45 до 90 сантиметрів. Для холодильної секції доступні варіанти на 60, 75 і 90 сантиметрів, а для морозильної — 45, 60, 75 і 90. Відповідно, ширина мінімальної комбінації камер складе близько 105, а максимальної — 180 сантиметрів. Вражає і висота новинок: більше 2-х метрів. Колосальні габарити пристроїв Monolith гарантують і велику місткість.

Максимум щоденного комфорту

Liebherr, як компанія-фахівець, при розробці нових моделей, ставить на чільне місце функціональність і зручність використання.

Масивні двері легко відкриваються і закриваються, тому що обладнані доводжувачами і ергономічними ручками. Полиці із загартованого скла забезпечують відмінний огляд продуктів і мають мінімальний крок зміни висоти. Дверні полиці, крім стандартних кошиків, обладнані відсіком для пляшок і об’ємних продуктів. Це дозволяє налаштувати внутрішній простір холодильної камери виходячи з особливостей і габаритів продуктів.

Значні зміни внесені в конструкцію морозильної камери. У класичних пристроях Liebherr весь її внутрішній простір зайнято контейнерами для заморожених продуктів, а в Monolith ця камера більше схожа на холодильне відділення. Крім контейнерів, в ній з’явилися звичайні дверні полиці. Це зручно для швидкого доступу до часто використовуваних заморожених продуктів. Наприклад, на дверцятах можна зберігати морозиво або ягоди для приготування смузі.

Морозильна камера оснащена системою NoFrost, що дозволяє назавжди забути про розморожування пристрою. У верхньому контейнері передбачений автоматичний льодогенератор IceMaker, що виробляє 1.6 кілограм льоду в добу.

Диспенсер InfinitySpring

Диспенсер InfinitySpring інтегрований в холодильну камеру та світлодіодні панелі

Цікаво вирішене питання з дозатором для води: InfinitySpring з системою фільтрації води. Дизайнери і інженери Liebherr намагалися уникнути його стандартної установки на двері, тому що це негативно позначилося б на зовнішньому вигляді новинок. Було прийнято рішення інтегрувати його всередину холодильної камери. Він розташувався на боковій стінці, і завдяки спеціальній конструкції стає помітним тільки в моменти використання, а решту часу він прихований.

Технологічна перевага

Окремо варто згадати унікальні технології, які застосовуються в новинках.

У нижній частині холодильної камери розташовано три містких ящики зони свіжості BioFresh. Її контейнери на телескопічних направляючих легко висуваються і добре освітлені завдяки світлодіодній панелі, яку встановлено у верхній частині. BioFresh — унікальна розробка Liebherr. Комбінація температури близько 0°C і оптимального рівня вологості дозволяють зберігати продукти до 3-х разів довше, ніж в звичайній холодильній камері. Нижній ящик надає ще більше можливостей для зберігання, бо в ньому застосовується BioFresh-Plus. Ця технологія дозволяє встановити температуру -2°C, що робить контейнер ідеальним місцем для зберігання риби та морепродуктів.

Завдяки системі FlexSystem, в BioFresh можна ефективно організувати простір для зберігання продуктів. Наприклад, розподілити по окремим невеликим секціям фрукти, овочі і зелень.

Зона свіжості Liebherr BioFresh та BioFresh-Plus

Зона свіжості: два верхніх ящика BioFresh і нижній контейнер BioFresh-Plus для риби і морепродуктів.

У холодильній камері передбачена система PowerCooling, що забезпечує швидке охолодження продуктів і підтримку рівномірної температури у всьому внутрішньому просторі. Вона також оснащена фільтром з активованого вугілля FreshAir, що запобігає появі сторонніх ароматів.

Дисплей сенсорного управління InfinitySwipe і система PowerCooling

Дисплей сенсорного управління InfinitySwipe і система PowerCooling

Зміна налаштувань здійснюється за допомогою нового сенсорного керування: InfinitySwipe: інтуїтивно-зрозуміла панель оснащена кольоровим дисплеєм з діагоналлю 2,4 дюйми. Перемикання між різними меню налаштувань здійснюється за допомогою прокрутки, легкими рухами одного пальця. Як і будь-який першокласний дизайн, InfinitySwipe — це прекрасне свідчення того, що менше — насправді більше.

SmartDevice: віддалене керування пристроєм

Liebherr SmartDevice: віддалене керування пристроєм

Liebherr SmartDevice: можливість управляти холодильником за допомогою планшета або смартфона

Модуль SmartDeviceBox дозволяє отримувати повідомлення про стан приладу, дистанційно змінювати налаштування або активувати потрібні функції. Наприклад, перебуваючи в супермаркеті, включити режими SuperCool і SuperFrost або змінити температуру в BioFresh-Plus для швидкого охолодження продуктів. Крім того, доступні оповіщення про помилки. Якщо раптом хтось із ваших близьких забув закрити дверцята холодильника або стався збій в електроживленні, пристрій попередить про це. Модуль віддаленого керування встановлений у всіх моделях Monolith.