Покупки зроблені, всі приготування позаду, і попереду вас чекає весела вечірка або тихі посиденьки в колі сім’ї. Яким би не був привід, холодильник Liebherr з функцією SuperCool («суперохолодження») завжди прийде на допомогу. Адже вона дозволяє швидко і без втрати смакових якостей охолодити продукти, готові закуски, салати та напої.

SuperCool — швидке охолодження, коли це потрібно

Час від часу ми отримуємо прохання пояснити, що насправді означають певні технічні характеристики або спеціальні функції приладів Liebherr. І так, в цій статті ми б хотіли розповісти вам про функцію SuperCool. Уявіть, що ви готуєтеся до вечірки: гості запрошені, квартира прикрашена, продукти закуплені, а ось свіжоприготовлені салати і закуски не встигають охолонути до температури подачі.

Для подібних моментів і була розроблена SuperCool. Залежно від пристрою, після активації функції температура всередині холодильної камери знижується до +2°C, +3°C або +4°C на 6 або 12 годин. При такій температурі продукти не підмерзають, але процес охолодження відбувається з максимальною швидкістю.

Інші переваги SuperCool:

  • Температурні коливання (особливо в бік підвищення) у холодильнику можуть негативно позначитися на термінах зберігання. Найчастіше температура підвищується після завантаження великої кількості теплих продуктів. Активуйте «суперохолодження» перед походом на ринок або у магазин, і до вашого повернення холодильник буде готовий до швидкого охолодження свіжих продуктів.
  • Особливо корисною функція буде в жаркий період року, коли дуже важливо швидко охолодити свіжі продукти, аби запобігти їх псуванню.
  • Режим максимального охолодження автоматично вимкнеться через 6 або 12 годин, в залежності від моделі. Турбуватися про самостійне відключення функції не потрібно.
  • Крім продуктів, відмінно впорається зі швидким охолодженням напоїв.
Кнопка на панелі управління для активації SuperCool

Кнопка на панелі управління для активації SuperCool

Залежно від моделі SuperCool може бути активовано окремою кнопкою на панелі управління або через головне меню.

Зверніть увагу на те, що робота «суперохолодження» призводить до незначного збільшення споживання електроенергії та можливого посилення шуму.

У вас є питання або коментарі щодо SuperCool? Тоді напишіть нам! Використовуйте функцію коментарів нижче або приєднуйтесь до обговорення на Facebook.