Liebherri kodumasinad pälvisid hiljuti ihaldusväärse ja väga kõrgelt tunnustatud IF disainiauhinna.

Head FreshMagi lugejad, me oleme juba sellest rääkinud, mille poolest on Liebherri toodete disain niivõrd eriline. Nüüd oleme saanud taaskord kinnitust sellele, et meie disainerid on teinud suurepärast tööd. Seda kinnitab meile hiljuti omistatud iF disainiauhind. Liebherr pälvis auhinna tootedisaini kategoorias ning see anti meile üle Münchenis, BMW keskuses aset leidnud auhinnatseremoonial. Ligemale 60 eksperti 20 riigist valisid võitjad välja rahvusvahliste kandidaatide hulgast. Hinnati seejuures aspekte nagu innovaatilisus, funktsionaalsus, esteetika kui ka keskkonnateadlikkus ja sobivus klientidele.

iF tunnustuse saanud Liebherri tooted

Sel aastal pälvisid kõrge tunnustuse järgnevad Liebherri tooted.

CBNPes 5758 külmik-sügavkülm

CBNPes5758

BluPerformance side-by-side SBSbs 8673

SBSbs8673

Liebherri disain järgib põhimõtet, mille kohaselt disain tuleneb toote vormist. Nii side-by-side külmik-sügavkülm kui ka BluPerformance sarja tooted vastavad ka kõige kõrgematele nõudmistele. Kvaliteetne disain väljendub mitmetes detailides: alates roostevabast terasest kui ka ülikvaliteetsetest materjalidest, mida kasutatakse külmiku sisemuses – nagu näiteks GlassLine riiulid. Uus käepide muudab külmiku ukse avamise võrratult mugavaks tänu integreeritud uksemehhanismile. Innovatiivne LED valgustus tagab aga ühtlase valgustuse.

iF disainiauhind

Alates 1953. aastast on rahvusvahelise iF disainiauhinnaga tunnustatud head disaini. Ihaldusväärne auhind on üks kõrgemaid tunnustusi tootedisaini valdkonnas.

Kui sul on küsimusi nende kahe seadme kohta, siis kirjuta meile! Ja kui sulle meeldis see artikkel, siis jaga seda julgelt Facebookis või Twitteris. Suur tänu!