Технології Liebherr які дозволяють зберігати свіжість

Сучасні холодильники мають дійсно дивовижні можливості зберігання продуктів, однак, лише деякі їх власники знають про це і застосовують ці корисні функції в побуті. Сьогодні ми виправимо цю прикру помилку та розповімо вам про можливості холодильників XXI століття.

Зона свіжості BioFresh — продукти зберігаються довше

Яке основне призначення холодильника? Звичайно, зберігання продуктів! І треба визнати, він відмінно справляється з цим завданням. Однак, як і в будь-якій сфері, серед холодильної техніки є свої зірки, які б’ють рекорди та дозволяють зберігати свіжість деяких продуктів до 10 разів довше! Дійсно, приголомшливий результат. Розберімось, що ж це за переможці, і в чому секрет їхнього успіху.

Відмінна риса таких холодильників — наявність зони свіжості. Вона являє собою окрему кліматичну секцію, в якій підтримуються оптимальний рівень вологості і температура на рівні 0 °C. Ви відразу можете помітити, що саме ці чинники є ключовими відмінностями від звичайної холодильної камери, в якій немає функції регулювання рівня вологості, а підтримувана температура є набагато вищою.

Зона свіжості BioFresh

Вперше така технологія з’явилася в холодильниках Liebherr в 1996 році і надала вагомі переваги для тривалого зберігання швидкопсувних продуктів. Кліматична секція отримала назву BioFresh.

Тільки уявіть, деякі види сиру, які помістили в дане відділення, можуть залишатися свіжими до 10 разів довше, ніж у звичайній холодильній камері. Відмінна новина для любителів брі та пармезану!

У BioFresh підтримуються оптимальні умови для тривалого зберігання фруктів, овочів, риби, м’яса і молочних продуктів.

Порада: зону свіжості часто називають нульовою камерою або іншими назвами англійською мовою зі словом Fresh. Але не все золото, що блищить. Уважно вивчіть, що саме пропонує виробник. Крім встановленої температури близько 0 °C повинна існувати можливість підтримки певного рівня вологості.

Зона свіжості BioFresh з вибором температури

Зона свіжості BioFresh-Plus

У деяких холодильниках преміум-класу класична зона свіжості зазнала однієї невеликої, але дуже суттєвої зміни, що дозволяє встановлювати певну температуру в даній кліматичній секції. Для чого це потрібно? Здавалося б, що при нулі і певному рівні вологості багато продуктів зберігають свої корисні властивості значно довше, ніж у звичайній холодильній камері і цього цілком достатньо. Насправді, така опція має вагомі переваги в разі тривалого зберігання свіжих морепродуктів, м’яса або тропічних фруктів.

Наприклад, для зберігання риби оптимальна низька вологість і температура біля – 2°C. Відчуваєте різницю? Ви отримуєте ще більше можливостей для створення найбільш оптимальних умов. В результаті продукти залишаються свіжими набагато довше, зберігаючи первісний смак, аромат і корисні властивості.

Суперзаморожування і суперохолодження

Автоматичний режим SuperCool

У багатьох холодильників є також і суперздібності. Можливо, ви не раз помічали клавіші з приставкою Super на панелі керування, але досі не знаходили часу розібратися в їх справжньому призначенні. Основне завдання SuperCool («суперохолодження») і SuperFrost («суперзаморожування») — швидке охолодження продуктів.

Ви отримуєте відразу кілька переваг. По-перше, висока швидкість охолодження дозволяє зберегти корисні властивості продуктів. По-друге, можна заздалегідь заготовити потрібну кількість салатів і закусок: вони збережуть свій смак і охолонуть до потрібної температури перед подачею. По-третє, функція «суперзаморожування» допомагає швидко охолодити заморожені продукти після походу до магазину. Крім того, вони отримують додатковий «запас холоду», завдяки чому довше залишаються охолодженими при розморожуванні або чищенні приладу.

Динамічне охолодження — PowerCooling

Свіжість продуктів залежить не тільки від умов зберігання в холодильнику, а й від того, наскільки швидко вони були охолоджені після покупки. Для цієї мети в багатьох приладах в холодильній камері передбачений вбудований вентилятор.

Наприклад, в деяких холодильниках Liebherr є система PowerCooling, яка дозволяє не тільки швидко охолодити продукти, а й підтримує рівномірну температуру в холодильній камері.

Крім того, в моделях BluPerformance в конструкцію вентилятора інтегрований легко замінний фільтр FreshAir на основі активованого вугілля, що гарантує оптимальну якість повітря.

NoFrost

Технологія NoFrost в морозильній камері Liebherr

NoFrost вважається однією з найвідоміших технологій в побутовій холодильній техніці, адже сама її поява дозволила назавжди забути про ручне розморожування морозильної камери. Проте це не єдина перевага. Морозильні камери з системою NoFrost мають більшу потужність заморожування, що дозволяє охолодити набагато більшу кількість свіжих продуктів за добу.

Як бачите, є безліч можливостей, що дозволяють довше зберігати продукти свіжими. Завдяки їм ви зможете використовувати весь потенціал холодильника.

Якщо у вас є питання або коментарі, напишіть нам. Використовуйте форму для коментарів нижче або приєднуйтесь до обговорення на сторінці Liebherr на Facebook.