9 порад, як заощадити електроенергію та власні гроші

Як заощадити електроенергію та власні гроші при використанні холодильника? 9 порад від Liebherr дадуть вам корисні відповіді.

1. Позбудьтеся старого холодильника

Старі холодильники і морозильники з’їдають дуже багато електроенергії, тому серйозно задумайтеся про покупку нового приладу. Liebherr пропонує широкий асортимент високоефективних енергозберігаючих приладів в найвищому на даний момент класі енергоефективності A+++. А завдяки серії BluPerformance ми стали першим виробником, який сьогодні пропонує прилади з рівнем енергоефективності, що на 20% нижче порогового значення класу енергоефективності A+++.

2. Купіть енергоефективний прилад

Інформація на етикетці енергоефективності чітко демонструє енергоефективність холодильника. Застосовується наступне загальне правило: чим більше знаків + після літери А, тим прилад є більш енергоефективним і економічним.

3. Оберіть правильне місце для приладу на кухні

Ніколи не розміщуйте свій холодильник поруч з джерелом тепла, наприклад, поруч з духовою шафою, варочною поверхнею або радіатором, а також уникайте розміщення приладу під попаданням прямих сонячних променів. Незалежно від того, який у вас прилад, окремо стоячий чи вбудований, завжди переконайтеся в тому, що він має достатню вентиляцію, адже компресор не має працювати безперервно. Примітка: в нашій попередній публікаціїми розглянули п’ять основних пунктів, які важливо враховувати при плануванні кухні.

4. Оберіть оптимальну температуру

Оптимальна температура в холодильній камері: 5°С, в морозильній камері: -18°С

Оптимальна температура для роботи холодильника становить 5°С, та -18°С для роботи морозильної камери. Як правило, для кожного додаткового градусу використовується приблизно на шість відсотків більше електроенергії. Тому точне встановлення температури може безпосередньо заощадити Ваші гроші.

До речі, температура -18°С є оптимальною для морозильної камери не випадково. Історію про те, чому саме 18 градусів ми розповідали в окремій статті.

5. Завжди швидко закривайте двері приладу

При кожному відкриванні дверей холодильника виходить холодне повітря і надходить тепле повітря з приміщення. Для того щоб компенсувати підвищення температури всередині, холодильнику необхідно використати певну кількість електроенергії для зниження температури. Не відкривайте двері без необхідності і не тримайте їх відкритими занадто довго.

6. Розморожуйте продукти в холодильнику

Розморожуйте продукти прямо у холодильнику. Це не тільки гарантуватиме, що продукти ретельно розморозяться, а й забезпечить зниження температури всередині холодильника. Обсяг роботи компресора буде знижений, таким чином, знизиться споживання електроенергії.

7. Кладіть в холодильник тільки холодні продукти

Ніколи не кладіть теплі продукти в холодильник, тому що при цьому зросте температура всередині, а також нагріються інші продукти, що зберігаються. Дайте гарячим продуктам спочатку охолонути до кімнатної температури, а потім кладіть їх у холодильник.

8. Розморожуйте морозильну камеру

Товстий шар льоду в морозильній камері діє як ізоляція, тому прилад повинен використовувати більше електроенергії для охолодження камери. Ми рекомендуємо регулярно розморожувати морозильну камеру. Liebherr має дуже приємну альтернативу — прилади Liebherr з технологією NoFrost ніколи не потрібно розморожувати!

9. Регулярно перевіряйте ущільнювач дверей

Гумовий ущільнювач використовується для ізоляції і запобігає теплообміну між навколишнім повітрям і повітрям всередині холодильника. Важливо регулярно перевіряти, щоб ущільнювач був неушкоджений та щільно встановлений. Якщо є якісь ушкодження, негайно замініть його! Крім того, переконайтеся в тому, що продукти, які зберігаються, жодним чином не запобігають відкриванню дверей належним чином.

 

Якщо у Вас є які-небудь питання щодо даноїстатті, будь ласка, напишіть нам! Скористайтеся функцією коментарів під даною публікацією або напишіть нам на Facebook.