Оптимальна якість повітря для зберігання найкращих вин!

При зберіганні вина визначальну роль у його дозріванні відіграє якість навколишнього повітря, оскільки домішкиякі містить це повітря, можуть передатися вину та погіршити його властивості. В цій статті ми розповімо, як компанія Liebherr може допомогти Вам безпечно зберігати свої преміальні вина.

Класичний натуральний корок зберігає вино в пляшці, але не закупорює пляшку герметично. Повітря проникає у пляшку через пори корку, і в цьому повітрі міститься не тільки кисень, що не має запаху. Якщо пляшки зберігаються у картонній коробці, вино може вбрати в себе запах картону, а особливо небажаними для вин є запахи харчових продуктів. Коли вино зберігається вдома, особливо в типових кухонних приміщеннях, воно може незворотньо втратити свої терруарні типові властивості, іншими словами, просто зіпсуватися! Скляні корки та кришки, що закручуються, діють як герметичні затвори для пляшок. Вина з таким закупорюванням «старіють» повільніше, тому що вони контактують лише з киснем у пляшці. А пластикові корки пропускаютьу пляшку надто багато повітря, тому вони менш підходять для тривалого зберігання.

Як забезпечити оптимальну якість повітря для зберігання вина

Чисте повітря

Всі винні шафи Liebherr оснащені вбудованим фільтром з активованим вугіллям FreshAir для оптимального зберігання вин

Фільтр з активованим вугіллям FreshAir забезпечує чисте повітря та допомагає створити оптимальні умови зберігання вишуканих вин.

Всі винні шафи Liebherr оснащені вбудованим фільтром з активованим вугіллям FreshAir для забезпечення оптимальної якості повітря. Повітря ззовні проходить через фільтр з активованим вугіллям FreshAir, який абсорбує всі види запахів. У результаті запахи з навколишнього повітря не потрапляють до внутрішньої камери винної шафи і не псують смак вина. В окремо стоячих та вбудованих моделях серії Vinidor вугільним фільтром обладнана кожна винна зона; у винних шафах серії UWT, EWT та WT фільтр встановлений у роздільник для фільтрації повітря в обох кліматичних зонах. Пристрої серій Vinothek та GrandCru обладнані одним фільтром. Фільтр можна додатково замовити як аксесуар, його легко замінити (ми рекомендуємо робити заміну один раз на рік).

Оптимальна вологість

При тривалому зберіганні вина важливо підтримувати оптимальний рівень вологості. Якщо він нижче 50%, навіть кращі натуральні корки починають висихати, що призводить до більшого проникнення кисню в пляшку і, відповідно, випаровування алкоголю. В результаті зменшення рівня рідини прискорюється процес окислення. За таких умов зберігання вино набуває солодкий присмак, поки повністю не зіпсується. Винні шафи Liebherr забезпечують рівень вологості вище 50%, створюючи найкращі умови для корків і вина завдяки застосуванню ефективних систем регулювання циркуляції повітря і охолодження.

Лавові каміння і фільтр FreshAir у винній шафі Liebherr WTb 4212

Лавові каміння і фільтр FreshAir у винній шафі Liebherr WTb 4212

Мультітемпературні винні шафи серії Vinothek мають кілька температурних зон і оснащені пористим лавовим камінням, яке утримує вологу та забезпечує оптимальне регулювання рівня вологості.

У вас виникли питання щодо умов зберігання вина в пристроях Liebherr? Напишіть нам! Скористайтеся функцією коментарів під цією статтею або приєднуйтесь до обговорення на нашій сторінці на Facebook.