Підбираючи новий пристрій Liebherr, ви неодмінно зустрінете подібні абревіатури: CNef, GP, ICUNS, CU, CBNPbs. І, звичайно ж, поєднання цих літер не є випадковим. У назві будь-якого приладу — чи то холодильник, морозильна камера або винна шафа — прихований певний сенс. У цій статті будемо розбиратися з “секретним кодом” Liebherr.

Абревіатури стали нашими постійними супутниками та зустрічаються всюди. Вони створювались для того, щоб зробити наше життя простішим і в деяких випадках так добре справляються зі своїм завданням, що ми забуваємо їх первісний зміст.

Літери в назві приладів Liebherr можуть розповісти дуже багато. Звичайно, відразу освоїти всі тонкощі та моментально розшифровувати назви будь-яких пристроїв — завдання не з простих. Але знання основ типології знадобиться, якщо ви серйозно взялися за вибір нового пристрою або хочете швидко порівняти дві моделі.

Поєднання малих і великих літер в назві будь-якої моделі Liebherr допомагає визначити тип пристрою, ключові функції і вживані матеріали.

 

Важлива кожна буква

Велика літера

У заголовних буквах приховується інформація про тип пристрою і ключові технології.

C: Комбінований пристрій, складається з холодильної та морозильної камер

G: Морозильна камера

K: Холодильна камера

I: Вбудована модель

B: BioFresh

N: NoFrost

P: Модель з поліпшеним класом енергоефективності

SBS: Side-by-Side

S: Існує 2 варіанти. Якщо “S” займає останнє місце в назві моделі, то це говорить про ковзне кріплення меблевого фасаду, наприклад: ICUS 3224. Якщо ж абревіатура починається з цієї літери, то це означає, що в моделі передбачений обігрів бічних стінок, наприклад: SUIGN 1554.

T: В залежності від комбінації з іншими літерами може говорити про те, що це: малогабаритна модель, пристрій з верхнім розташуванням морозильної камери, або морозильна скриня.

U: Пристрій призначений для установки під стільницю. Але якщо ця буква розташована відразу за “C”, наприклад: CU 3331- то це ознака наявності в моделі одного контуру охолодження (температура в морозильній камері змінюється автоматично, при зміні температури в холодильній камері).

WK: Кліматична винна шафа

WT: мультитемпературна винна шафа

Z: Хьюмідор (шафа для сигар)

 

Маленька літера

Прописні (маленькі) літери відповідають за матеріали та колір корпусу.

fb / kw / no: Моделі серії ColourLine, колір корпусу: frozen blue (блакитний) / kiwi (зелений) / neon orange (помаранчевий)

gb / gw: Фасад з загартованого скла, колір фасаду: чорний / білий

be: Бежевий колір

bs: Корпус, виготовлений з чорної нержавіючої сталі BlackSteel

es: Корпус, виготовлений з нержавіючої сталі

ef / esf: Фасад з нержавіючої сталі, бічні стінки пофарбовані в сірий колір

el: Кольори фасаду: “Нержавіюча сталь”, бічні стінки пофарбовані в сірий колір

sl: Колір корпусу: сріблястий

b / r / t: Варіанти кольорів винних шаф: чорний / бордо / терра

 

Приклад: CBNPgb 4855

Це комбінований холодильник (C), забезпечений технологіями BioFresh (B) і NoFrost (N), що має поліпшений клас енергоефективності (P), а фасад пристрою виготовлений з загартованого скла чорного кольору (gb).

 

Приклад: GNP 5255

Морозильна камера GNP 5255.

Це морозильна камера (G), з технологією NoFrost (N) і так само поліпшеним класом енергоефективності (P).

 

Приклад: SUIGN 1554

А це — морозильна камера (G), вбудована (I) під стільницю (U) та забезпечена підігрівом бічних стінок (S) і технологією NoFrost (N).

 

Тепер у вас достатньо знань, щоб розшифрувати “код” свого пристрою, або швидко зрозуміти ключові характеристики моделі, що зустрілася вам в магазині.

До речі, цифри в назві теж не випадкові. У них зашифровані розміри пристрою і його комплектація. Але це вже зовсім інша історія 😉