Комбіновані холодильники-морозильники FrenchDoor від Liebherr створюють оптимальні умови для зберігання навіть найбільших запасів продуктів. Пристрої цього типу є чудовою альтернативою Sade-by-Side моделям. Крім дивовижного корисного об’єму вони виділяються приголомшливим дизайном, передовими функціями та найбільш інноваційними технологіями.

Моделі Liebherr FrenchDoor: питання і відповіді

Вбудована модель Liebherr ECBN 5066

Чому FrenchDoor?

Свою назву пристрої отримали завдяки розпашним дверям холодильної камери. В інтер’єрі французькими називають великі панорамні двері, що складаються з декількох стулок. Вони надають більше варіантів для розподілу продуктів на полицях, а для їх відкриття потрібно менше простору. Морозильне відділення складається з двох ящиків, які висуваються на телескопічних направляючих. В них дуже легко знайти продукти та витягти, в якій би частині морозильної камери вони не зберігалися.

Відмінності FrenchDoor від Side-by-Side

У пристроях Side-by-Side холодильне та морозильне відділення розташовані поруч одне з одним (пліч-о-пліч). Моделі FrenchDoor сконструйовані як традиційні комбіновані пристрої: холодильна камера розташована над морозильною. Така структура є класичною та обумовлена ергономічністю і різною частотністю використання відділень.

Окремо стояча модель холодильника Liebherr CBNbe 6256

Окремо стояча модель холодильника Liebherr CBNbe 6256

Повна незалежність

На цих моделях встановлено два компресори, кожен з яких відповідає за свою зону. Простими словами: максимальна продуктивність і повна незалежність камер одна від одної. Їдучи у відпустку, холодильну камеру можна відключити, при цьому працездатність морозильної — не постраждає.

Можливості встановлення

Комбінації Liebherr FrenchDoor доступні як у форматі окремо стоячих, так і вбудованих моделей. Вони можуть бути повністю приховані за меблевим фасадом, завдяки чому зберігається єдність дизайну кухонного простору. У вбудованих моделей передбачено фіксоване кріплення.

Окремо стоячі моделі також можна встановити в кухонну нішу. Фронтальна частина при цьому повинна залишатися відкритою, для забезпечення необхідної вентиляції.

Окремо стояча модель холодильника Liebherr CBNes 6256

Окремо стояча модель холодильника Liebherr CBNes 6256

Модифікації

В асортименті Liebherr є також модифікації FrenchDoor моделей. Їх відрізняє те, що холодильна камера прихована за однією, а не двома дверима. Через цю особливість такі модифікації іноді називають «LargeDoor» (великі двері). На даний момент в цьому сегменті є 5 моделей Liebher.

Окремо стоячі:

  •         CBNes 6256: корпус з нержавіючої сталі;
  •         CBNbe 6256: корпус зі сталі, колір: бежевий.

Вбудовані:

  •         ECBN 5066: ширина пристрою: 75 см, одні двері в холодильній камері;
  •         ECBN 6156: ширина пристрою: 91 см, одні двері в холодильній камері;
  •         ECBN 6256: ширина пристрою: 91 см, двоє дверей в холодильній камері.

Переваги та особливості FrenchDoor моделей

Винятковий корисний об’єм: 471 і 379 літрів для моделей шириною 91 і 75 сантиметрів відповідно. Місця вистачить для значних запасів навіть великогабаритних продуктів.

Ідеальна концепція світлодіодного освітлення. Бічні та стельові світлодіодні колони створюють рівномірну ілюмінацію всього внутрішнього простору.

Полиці із загартованого скла завдяки мінімальному кроку зміни висоти забезпечують зручний розподіл продуктів всередині холодильної камери.

Автоматичний генератор льоду IceMaker. Для підтримки оптимальної якості льоду прилади забезпечені фільтром для води.

У морозильній камері застосовується технологія NoFrost. Холодне повітря, що циркулює, швидше заморожує продукти, а процес ручного розморожування назавжди залишився в минулому.

Зона свіжості BioFresh, яка складається з двох ящиків. Незалежно від рівня завантаження, ними зручно користуватися, бо вони обладнані телескопічними направляючими. Крім того у камери BioFresh є індивідуальне світлодіодне освітлення.

Дизайн

Елегантний і непідвладний часу дизайн Liebherr здатний задовольнити найвищі естетичні вимоги. Якість зовнішнього вигляду FrenchDoor холодильників проявляється в деталях: використання нержавіючої сталі та загартованого скла, ідеальна обробка матеріалів і якість збірки, продумана концепція освітлення і єдність інтер’єру та екстер’єру. Важливими показниками якості дизайну є функціональність і ергономічність.

Приголомшливий дизайн Liebherr підтверджений престижними міжнародними інститутами, наприклад модель ECBN 5066 відзначена нагородою Good Design, а CBNes 6256 — Red Dot.

Бажаєте отримати більше інформації про FrenchDoor? Напишіть нам! Скористайтеся функцією коментарів під цією статтею або приєднуйтесь до обговорення на нашій сторінці на Facebook. Якщо Вам сподобалася ця стаття, підпишіться на нашу розсилку, або поділіться цією статтею в соціальній мережі Facebook, Twitter або інших з переліку нижче. Дякуємо Вам!