Додайте яскравих фарб своїй кухні! Сьогодні холодильник — це не просто пристрій для зберігання та охолодження продуктів. Він все частіше стає значним елементом дизайну інтер’єру. Тому Liebherr враховує актуальні тенденції та потреби клієнтів, зберігаючи традиції якості та прихильність до застосовування передових технологій. Завдяки цій філософії і з’явилася серія моделей ColourLine.

Нові фарби серії Liebherr ColourLine

Відмінні кольори для відмінних холодильників

У 2018 році серія ColourLine поповнилася трьома яскравими пристроями на базі популярної моделі комбінованого холодильника CN 4313. Нові кольори отримали соковиті назви: NeonOrange (помаранчевий), KiwiGreen (зелений) і FrozenBlue (синій).

До речі, серія ColourLine не єдина в асортименті Liebherr, яка відрізняється незвичайним зовнішнім виглядом або яскравими кольорами. Наприклад, безвідмовно притягує до себе погляди модель з ексклюзивним дизайном StickerArt: CNst 4813.

Новинки, насамперед, вражають завдяки своєму зовнішньому вигляду. Яскраві барви у поєднанні зі строгим і мінімалістичним дизайном HardLine створюють відчуття гармонії та монолітності всього пристрою. Інтегровані ручки дозволяють холодильникам відмінно вписатися у сучасні кухонні інтер’єри.

Двокамерний холодильник Liebherr CNno 4313 ColourLine

Двокамерний холодильник Liebherr CNno 4313 ColourLine

Технічні особливості

Візуальна естетика — не єдине, що відрізняє ці прилади. У технічному плані новинкам теж є чим здивувати.

Автоматичне розморожування

У моделях ColourLine 2018 року передбачено автоматичне розморожування. У холодильній камері використовується крапельна система, в морозильній — NoFrost. Необхідність робити це вручну відсутня, а це значить ще більше зручності та комфорту від щоденного використання.

Чому в холодильній камері крапельна система розморожування?

У двокамерних холодильників Liebherr здебільшого технологія NoFrost передбачена тільки в морозильній камері, оскільки вона більше підходить для зберігання заморожених продуктів. Застосування автоматичної крапельної системи розморожування в холодильній камері дозволяє створити кращі умови для зберігання свіжих продуктів. Підтримується вище рівень вологості, через це продукти повільніше всихають. Продукти не обвітрюються, довше зберігають корисні властивості, смак і апетитний зовнішній вигляд.

Технологія DuoCooling

Застосування даної технології дозволяє індивідуально налаштовувати температуру в холодильній і морозильній камерах, які працюють незалежно, а ще відсутнє змішування запахів. Детальний опис і переваги технології DuoCooling.

Рівномірний розподіл температури

Система PowerCooling забезпечує рух повітря всередині холодильного відділення. З її допомогою створюється динамічне охолодження продуктів, а також рівномірний розподіл температури.

Зручне управління

Блок управління обладнаний дисплеєм і набором кнопок. На екрані демонструється встановлена у кожному відділенні температура, а також інформація про активовані функції. Керування дозволяє швидко налаштувати потрібну температуру і включити режим швидкої заморозки SuperFrost.

Блок управління і система PowerCooling

Блок управління і система PowerCooling

Продуманий інтер’єр

Інтер’єр пристроїв продумано до найменших деталей.

 • економне світлодіодне освітлення;
 • дверний ущільнювач легко знімається для заміни або чищення;
 • полиці із загартованого скла додають елегантності внутрішньому оздобленню і витримують навантаження до 30 кілограмів;
 • зручна чистка та підтримка гігієни — внутрішній корпус зроблений без швів і стиків. Це значно полегшує чистку;
 • в комплектації: полиця для пляшок, лоток для яєць та лоток для льоду.
Інтер’єр пристроїв Liebherr ColourLine 2018 року: полиці на двері

Інтер’єр пристроїв ColourLine 2018 року: полиці на двері

 

Список моделей ColourLine 2018

CNno 4313 NeonOrange (помаранчевий);

CNkg 4313 KiwiGreen (зелений);

CNfb 4313 FrozenBlue (синій);

CNbe 4313 (бежевий).

Основні характеристики Liebherr CN (no, kw, fb, be) 4313:

 • зовнішні розміри (В / Ш / Г): 186,1 / 60,0 / 65,5 см;
 • загальний корисний об’єм: 304 л (209 л в холодильній камері, 95 л в морозильній);
 • система розморожування: автоматична (NoFrost в морозильній камері, крапельна в холодильній);
 • клас енергетичної ефективності: A ++;
 • енергоспоживання: 240 кВт · год / рік;
 • рівень шуму: 42 дБ;
 • кліматичний клас: SN-T.

Якщо у вас виникли питання щодо моделей ColourLine 2018 або ви бажаєте залишити коментар, напишіть нам! Скористайтеся функцією коментарів під цією статтею або приєднуйтесь до обговорення на нашій сторінці у Facebook.