Коли на порядку денному постає тема вибору нового холодильника, то одне з перших питань — це яку модель обрати, вбудовану чи окремо стоячу? Правильна відповідь залежить тільки від ваших особистих переваг. У цій статті ми допоможемо вам зорієнтуватися при виборі.

Окремо стоячий або вбудований — який холодильник обрати?

Один з варіантів вбудованого центру свіжості Liebherr: холодильна камера: IKP 1660, винна шафа: EWTdf 1653, морозильна камера: IGN 1664, камера BioFresh: SIBP 1650.

Вам потрібен непомітний помічник, повністю інтегрований в дизайнерські меблі? Або ви віддаєте перевагу моделі, що стане центром уваги на вашій кухні? Саме зовнішній вигляд приладу та його інтеграція з меблями — основний фактор, що відрізняє вбудовані моделі від окремо стоячих. Але які ще відмінності існують?

З точки зору функціональної наповненості прилади цих двох типів нічим не відрізняються. Холодильні, морозильні камери, комбіновані пристрої та навіть винні шафи доступні як у форматі вбудованих, так і окремо стоячих моделей. Тип установки пристрою також не впливає на продуктивність, економічність і набір функцій.

Вбудований прилад — витончено та охайно

Вбудована комбінація ICBdi 5182 та винна шафа WKEgb 582

Вбудована комбінація ICBdi 5182 та винна шафа WKEgb 582.

Доступний простір на кухні — часом варто відштовхуватись саме від цього фактора. Вбудовані моделі — оптимальний вибір для невеликих кухонь, оскільки зазвичай вони вимагають менше місця і витончено вписуються в інтер’єр. У минулому власникам вбудованих приладів часто доводилося стикатися зі зменшеним корисним об’ємом. Однак сьогодні ця проблема вже не стоїть так гостро. По-перше, конструкція приладів постійно вдосконалюється для збільшення корисного об’єму і більш ефективного його використання. По-друге, з’явилася можливість комбінувати кілька приладів для створення індивідуального центру свіжості або вибрати містку FrenchDoor модель.

Коли мова заходить про вплив холодильника на дизайн кухні, то слід розуміти, що вбудовані моделі надають кілька опцій. З одного боку пристрій можна приховати за меблевим фасадом — в такому випадку вся увага буде зосереджена на дизайні інтер’єру і меблів. Альтернативою може стати використання фасаду з нержавіючої сталі. Тоді фокус буде зміщений в сторону пристрою. Незмінною залишається гнучкість: якщо з часом ваші смаки зміняться або захочеться оновити кухонний простір, то необхідно буде просто замінити фасад. Або вмонтувати прилад в нову кухню. Ще однією перевагою є спрощений процес чистки, через те, що пил не накопичується між приладом і стіною.

Liebherr UIKo 1560: холодильна камера, для вбудовування під стільницю.

Liebherr UIKo 1560: холодильна камера, для вбудовування під стільницю.

Моделі, що вбудовуються під стільницю — це особливий тип пристроїв. Установка під робочою поверхнею забезпечує ще більше економії простору. Вони ідеально підходять для розташування у кухонному острові. Завдяки такому рішенню в процесі приготування продукти завжди будуть під рукою. Асортимент Liebherr дозволяє розташувати під робочою поверхнею справжні комплекси для зберігання та охолодження, оскільки ви можете обирати серед холодильних, морозильних або BioFresh камер.

Прилад, що стоїть окремо — завжди в центрі уваги

Двокамерний холодильник Liebherr CNno 4313 ColourLine

Двокамерний холодильник Liebherr CNno 4313 ColourLine

Класичний білий колір поступово здає позиції. Холодильники Liebherr сьогодні є чудовим прикладом високоякісного дизайну, який, по-перше, приковує до себе погляди, а по-друге — забезпечує максимальний рівень щоденної зручності. Сьогодні доступні моделі з мінімалістичної нержавіючої сталі, вражаючої чорної сталі, з фасадами із загартованого скла та в різнокольорових рішеннях. Є навіть моделі з дизайнерськими принтами.

Першою перевагою є незалежність пристрою від меблів. Його можна розташувати де завгодно, спокійно переміщати або навіть забрати з собою при переїзді. Величезний вибір розмірів такої техніки забезпечує максимальну гнучкість. Наприклад, в асортименті Liebherr доступні окремі моделі шириною від 50 до 90 сантиметрів і висотою від 85 до 202 сантиметрів.

Side-by-Side модель Liebherr SBSes 8483

Side-by-Side модель Liebherr SBSes 8483

Side-by-Side модель притягне до себе погляди на будь-якій кухні. Такі пристрої здатні стати центральним елементом дизайну інтер’єру. Крім цього вони відрізняються великим обсягом і можуть поєднувати в собі холодильну та морозильну камеру, зону свіжості BioFresh і навіть винну шафу.

Дверцята деяких моделей обладнані кольоровим сенсорним дисплеєм. Це забезпечує додаткову зручність використання. А завдяки магнітам можна розміщувати замітки, списки покупок, пам’ятні фото і листівки, дитячі малюнки. Це не тільки індивідуалізує холодильник, але і дозволяє йому виконувати роль великої сімейної записної книжки, створює затишок.

Малогабаритний холодильник Liebherr TPesf 1710

Малогабаритний холодильник Liebherr TPesf 1710

Малогабаритні холодильники Liebherr ідеально підхожі для невеликих квартир та заміських будинків. Також їх часто обирають в якості другого, допоміжного холодильника.

А який холодильник у вас? Ви віддаєте перевагу окремо розташованим або вбудованим приладам? Поділіться своєю думкою з нами на Facebook! Якщо у вас виникнуть додаткові питання про окремі чи вбудовані прилади або вам знадобиться рада експертів, ми завжди раді вам допомогти.