Конкурс «Фаворит Успіху» підбив підсумки дослідження громадських переваг за 2017 рік, щоб урочисто назвати найкращих, найулюбленіших споживачами та найбільш рекомендованих експертами торгових марок українського ринку.

Вбудовувані винні шафи Liebherr — «Фаворит Успіху»

На сьогодні це найважливіший, перший і єдиний в Україні щорічний конкурс, який спирається на думку безпосередньо самих споживачів і публікує результати та рейтинг компаній у вільному доступі. Респонденти самостійно формують список учасників і рекомендують свої улюблені бренди, за які бажають проголосувати. І в 2017 році серед інших 15-ти учасників ринку, компанія Liebherr стала беззаперечним переможцем у двох номінаціях:

  • Абсолютний Фаворит 2017 року у категорії «Вбудований винний холодильник»;
  • Фаворит Успішних Людей 2017 року у категорії «Вбудований холодильник».

Вбудовувані винні шафи Liebherr — приголомшливий приклад поєднання висококласного дизайну і функціональності. Ці пристрої відмінно виконують не тільки своє основне завдання — зберігання вин в ідеальних умовах, але і служать відмінною прикрасою в будь-якому інтер’єрі, і не важливо де встановлено пристрій: на кухні, у вітальні, чи в кабінеті.

Вишуканості винним шафам Liebherr безумовно додають матеріали: полички з натурального необробленого дерева, нержавіюча сталь із захисним покриттям SmartSteel, загартоване скло.

У даній категорії представлено широкий асортимент пристроїв, здатних задовольнити будь-яку потребу, як з точки зору дизайну так і з функціональної сторони. Доступні моделі різної місткості: від 18 до 83 пляшок, з різною кількістю температурних зон і різними способами установки.

Детальніше про технології та функції, якими забезпечені винні шафи Liebherr можна ознайомитися в цій статті.

Вбудовувані холодильники Liebherr — «Фаворит Успіху»

Ідеальна інтеграція в інтер’єр кухні, передові технології, широкий асортимент і максимальна енергоефективність — відмінні риси вбудованих холодильників Liebherr.

Вбудовувані прилади Liebherr завойовують все більше і більше кухонь. Безперечно одним з аргументів для цього є їх здатність повністю влитися в інтер’єр приміщення. Ще однією перевагою на користь цього типу пристроїв є можливість заощадити простір на кухні без втрати корисного простору для охолодження і заморозки продуктів.

Для створення оптимальних умов зберігання в комбінованих холодильниках-морозильниках Liebherr застосовуються найпередовіші технології. Залежно від модифікації пристрою можуть бути забезпечені зоною свіжості BioFresh або BioCool, технологією NoFrost або SmartFrost, системою динамічного охолодження PowerCooling, можливістю швидкого охолодження і заморозки: SuperCool і SuperFrost, а також системою дверних доводчиків SofrSystem.

Перемога в такому важливому конкурсі, довіра і визнання громадськості для Liebherr стала важливим доказом плідної роботи та стимулом у новому році піднімати планку якості все вище, щоб продовжувати радувати своїх клієнтів.

Якщо вам сподобалася ця стаття, не зволікайте, підпишіться на нашу розсилку та будьте у курсі новин Світу Свіжості Liebherr. Якщо у вас виникають будь-які питання, будь ласка, напишіть нам, скориставшись формою коментарів під цією статтею, або приєднуйтеся до обговорення на нашій сторінці на Facebook.