Запахи від холодильника не завжди приємні. Гарячий яблучний пиріг наповняє кухню просто чудовим ароматом, проте запах альпійського сиру, як правило, відчуття затишку не викликає. Ще гірше, коли ви взагалі не зможете визначити джерело неприємного запаху. Але ми розкажемо, що з цим робити.

Як позбутись неприємного запаху у холодильнику?

Фільтр FreshAir вирішує проблему появи сторонніх запахів

Уникайте застояного повітря

Є кілька простих кроків, які можна зробити, щоб запобігти неприємному запаху холодильника:

  • Завжди ховайте їжу, що міцно пахне. Обов’язково використовуйте пластикові або скляні місткості. Картонне пакування, наприклад коробки для яєць, швидко вбирають запах навколишньої їжі. Тому краще використовувати спеціальні лотки для зберігання яєць.
  • Чистьте холодильник кожні чотири тижні. Тут ми розповідаємо, як це правильно робити. Тут ми розповідаємо
  • Якщо холодильник вимкнений, дверцята повинні залишатися відкритими. Інакше це також призведе до поганих запахів.
  • Переконайтеся, що дренаж для відводу талої води чистий. Якщо до нього потрапили якісь розлиті продукти — одразу промийте отвір з водою та мийним засобом, щоб забруднення не перейшло у місткість для збору води й не стало причиною поганого запаху. Бажано, щоб в холодильнику взагалі нічого не розливалось. У більшості випадків дренажний отвір розташований на задній стінці над овочевим ящиком або BioFresh.
  • Прилади, які обладнані фільтром з активованого вугілля FreshAir (наприклад, винні шафи та моделі покоління BluPerformance) завжди забезпечують оптимальну якість повітря — погані запахи не мають шансів, якщо фільтр змінюється регулярно.
  • DuoCooling запобігає передачі запахів з морозильної камери до холодильної і навпаки.

Як позбутися поганих запахів

Чашка з меленою кавою може допомогти в боротьбі з неприємними запахами в холодильнику

Якщо під час відкриття дверцят холодильника на вас чекає неприємний запах, або пристрій пахне, навіть коли закритий — необхідно негайно вжити заходів. Наступні кроки допоможуть вам швидко повернути свіже повітря на вашу кухню:

  • Покладіть чашку з кавою в холодильник. У деяких випадках це поглинає поганий запах.
  • М’які гумові деталі вбирають неприємні запахи. Тому, за необхідності, замініть гумові ущільнення.
  • Бруд може ховатись під декоративними краями скляних полиць. Зніміть їх, повністю замочіть кожну полицю у теплій воді, а потім протріть вологою ганчіркою.
  • Знову таки, підтримуйте чистоту дренажу для відводу талої води. Його необхідно чистити теплою водою та мийним засобом. У пригоді стане щітка для пляшок.

Чи був у вас досвід боротьби з неприємними запахами з холодильника? Що ви зробили, щоб освіжити повітря? Розкажіть нам про це на Facebook!