Технологія DuoCooling в комбінованих холодильниках-морозильниках Liebherr має цілу низку переваг: температура в холодильній та морозильній камері має точну настройку і регулюється завдяки двом незалежним контурам охолодження.

Технологія DuoCooling в холодильниках Liebherr

Сьогодні у розділі нашого блогу «Інновації та технології» ми розглянемо таку технологію, як DuoCooling. Перша частина слова означає, що DuoCooling виконує подвійну функцію… а саме те, що прилад має два контури охолодження.

Технологія використовується у комбінованих холодильниках-морозильниках Liebherr. У цих приладах температура в камерах регулюється незалежно одна від одної. Завдяки роздільному охолодженню не відбувається змішування повітряних потоків між камерами холодильника. У Вас, мабуть, виникає питання: «Це все чудово, але в чому переваги для користувача?». Роздільне охолодження системи DuoCooling запобігає змішуванню запахів між холодильною та морозильною камерами, а також висиханню продуктів.

 

DuoCooling - два окремих контури охолодження

Завдяки роздільному охолодженню DuoCooling не відбувається змішування повітряних потоків між холодильною та морозильною камерами холодильника.

Уявіть, що ви йдете на прогулянку в холодний зимовий день. Коли ви повертаєтеся додому, ви відчуваєте, що ваша шкіра підтягнута. В чому причина? Холод та крижане повітря витягнули вологу з шкіри. І що ви робите? Зазвичай наносите крем на руки та обличчя, щоб запобігти втраті вологи. Аналогічна ситуація може виникнути з продуктами, якщо крижане повітря з морозильної камери зустрічається з холодним повітрям в холодильній камері – вони можуть висохнути. Технологія DuoCooling не тільки запобігає висиханню продуктів, але і зупиняє будь-яке змішування запахів. Ви же не хочете, щоб ваш улюблений ароматний сир, що зберігається в холодильнику, передав аромат і смак продуктам, що зберігаються в морозильній камері?

Два контури охолодження (температури в холодильній та морозильній камерах) регулюються окремо: температурний діапазон в холодильній камері: від +1°Cдо +9°C (в комбінованих холодильниках-морозильниках без зони BioFresh) та від +3°Cдо +9°C (в комбінованих холодильниках-морозильниках з зоною BioFresh), в морозильній камері: від -15°Cдо -26°C. Ще одна перевага: якщо вам необхідно розморозити холодильну камеру, ви можете її відключити, не зачіпаючи температурний режим в морозильній камері.

На окрему увагу заслуговує поєднання DuoCooiling і NoFrost. Комбіновані холодильники, в яких одночасно працюють дві цих технології — отримали найкраще з двох світів. У морозильній камері таких холодильників, завдяки NoFrost, не утворюється лід і іній. А в холодильній камері з високим рівнем вологості продукти не обвітрюється і краще зберігають свій смак і привабливий зовнішній вигляд.

Щоб отримати більше інформації, перегляньте наше відео про DuoCooling:

Ви маєте питання щодо технології DuoCooling або інших технологій Liebherr? Напішіть нам! Використовуйте функцію коментарів під цією статтею або приєднуйтесь до нас на Facebook.