Iedomājieties ietilpīgu ledusskapi, kas ātri atdzesē produktus un ilgstošu laiku saglabā tos svaigus, patērējot minimālu enerģijas daudzumu, ar klasisku dizainu, ērtām funkcijām un speciālu filtru gaisa attīrīšanai, kā arī attālināti vadāms no viedtālruņa vai planšetes.

 

Visas šīs priekšrocības apvieno sevī Liebherr BluPerformance ledusskapju jaunā paaudze.

BluPerformance – absolūti jauna Liebherr ledusskapju tehnikas paaudze, kurā parādījušās daudzas funkcijas un konstruktīvas īpašības, kas ledusskapja lietošanu padara vēl ērtāku.

Jauna elektronika – ledusskapi vadīt ir kļuvis vienkāršāk

 

Pateicoties atjaunotajai elektronikai, BluPerformance paaudzes ledusskapji ir ieguvuši jaunu funkciju un iestatījumu klāstu, kā arī iespēju saņemt uzziņu informāciju par produktu uzglabāšanu un enerģijas taupīšanu.

Premium klases elektronika

 

Premium klases ledusskapja durvīs ir integrēts 7-collu skārienjutīgs displejs, kas ļauj vienkāršot ierīces vadību. Ar vienkāršu nospiešanu var ne tikai mainīt temperatūru, bet arī izvēlēties nepieciešamo darba režīmu vai saņemt padomu par produktu uzglabāšanu.

Plaša izvēle ar iepriekš noteiktām programmām un iestatījumiem, kā arī vienkārša un loģiska vadība garantē maksimāli ērtu ledusskapja ikdienas izmantošanu.

Salīdzinājumā ar iepriekšējām paaudzēm, ir parādījušās jaunas funkcijas, kas ļauj ieekonomēt elektroenerģiju (EnergySaver) un aktivizēt taimeri dzērienu atdzesēšanai līdz optimālai temperatūrai (BottleTimer). Jāmin arī “Atlaidināšanas” režīms, kuru ieslēdzot temperatūra dzesēšanas kamerā tiks paaugstināta līdz 15°C, savukārt saldētavā tā nemainīsies un paliks iepriekšējā līmenī. Šis risinājums ļauj samazināt elektroenerģijas patēriņu jūsu prombūtnes laikā.

Ar interaktīvās uzziņu sistēmas palīdzību jūs vienmēr varēsiet uzzināt precīzus produktu uzglabāšanas termiņus dzesēšanas kamerā un BioFresh svaiguma zonā, bet visu nepieciešamo informāciju par ierīci, ieskaitot modeļa nosaukumu un sērijas numuru, var atrast speciālā izvēlnes sadaļā.

Comfort klases elektronika

 

BluPerformance komforta klases ledusskapju modeļos vadība tiek īstenota ar 2-collu monohroma skārienjutīga displeja palīdzību, kas atrodas dzesēšanas kameras augšējā daļā. Komforta klases elektronika atšķiras ne tikai ar displeju un tā izvietojumu, bet arī ar funkcijām. Piemēram, jaunais režīms BottleTimer ir tikai premium klases modeļos.

SmartDeviceBox – ledusskapja attālināta vadība*

 

Tagad ledusskapi var vadīt, nepieceļoties no dīvāna. Jūs varēsiet to viegli izdarīt ar sava skārienjutīgā telefona vai planšetes palīdzību.

Attālinātā vadība kļuvusi iespējama, pateicoties jaunajai SmartDevice tehnoloģijai, kas nodrošina ledusskapja pieslēgšanu tīklam ar speciāla moduļa palīdzību.

SmartDeviceBox modulis ļauj  saņemt paziņojumus par ierīces stāvokli, attālināti mainīt iestatījumus vai aktivizēt vajadzīgās funkcijas, kā arī saņemt paziņojumus par kļūdām, piemēram, ja kāds no jūsu tuviniekiem ir aizmirsis aizvērt ledusskapja durvis.

* precizējiet pie oficiālajiem dīleriem, vai šī funkcija tiek atbalstīta jūsu reģionā.

Atjaunotā BioFresh svaiguma zona – vairāk vietas jūsu mīļākajiem produktiem

 

Premium klases jaunās paaudzes BluPerformance ledusskapjos tika būtiski palielināts BioFresh sekcijas konteineru apjoms (speciāla klimatiskā sekcija, kurā produkti paliek svaigi daudz ilgāk salīdzinājumā ar uzglabāšanu parastā dzesēšanas kamerā). Tagad jums ir vairāk vietas iemīļoto produktu uzglabāšanai.

Lai optimāli apgaismotu BioFresh konteinerus, sekcijas izolācijas panelī integrētas gaismas diožu lampas.

BioFresh konteineri ir viegli izvirzāmi un izņemami pat, ja tie ir maksimāli noslogoti.

HardLine – izsmalcināts dizains un līdz pat mazākajām detaļām pārdomāta iekšējā telpa.

 

BluPerformance sērijas ledusskapji ar klasisku HardLine dizainu kļūs par spilgtu akcentu jebkurā virtuves interjerā. Izstrādājot jauno iekārtu dizainu, mēs esam izmantojuši klasisko pieeju “Design follows function”(“dizains seko funkcionalitātei”). Mūsu mērķis: acīm apslēptos augsti efektīvos tehniskos risinājumus padarīt taustāmus ar savu tēlu un iekārtas dizainu.

Jaunās durvju eņģes tika integrētas korpusā, kam pateicoties izdevās radīt minimālistisku iekārtas dizainu bez liekām detaļām.

HardLine dizainā tika radīts arī ergonomisks durvju rokturis ar bīdītāju. Jaunās konstrukcijas dēļ atjaunotie rokturi kļuvuši izturīgāki un stiprāki.

Iekārtu iekšējā telpa tika optimizēta ar VarioSafe sistēmas palīdzību. Tā ir vislabāk piemērota mazgabarīta produktu uzglabāšanai (tūbiņām, krēmiem, burciņām u.c.).

Eleganti matēti rūdītā stikla plaukti GlassLine ir izturīgi pret skrāpējumiem un ir viegli tīrāmi, bet augsti kvalitatīvā nerūsējošā tērauda rāmis piešķirs tiem papildus šarmu.

Lai optimāli izgaismotu ledusskapja iekšējo telpu, dzesēšanas kameras augšējā daļā ir integrētas gaismas diožu lampas.

Optimāls saldēšanas nodalījuma izvirzāmo konteineru apgaismojums tiek nodrošināts ar gaismas diožu lampas palīdzību, kas atrodas dzesēšanas kameras durvju apakšdaļā.

FreshAir — filtrs ar aktivēto ogli optimālai gaisa kvalitātei

 

Visos kombinētajos BluePerformance sērijas ledusskapjos – saldētavās ir paredzēts FreshAir aktivētās ogles filtrs, kas iebūvēts PowerCooling ventilatora korpusā. Tas nodrošina ātru gaisa attīrīšanu un neitralizē nepatīkamas smakas.

BluPerformance – ekonomiskāk, kā iepriekš

 

Visas BluPerformance ierīces attiecas uz Eiropas energoefektivitātes klasēm A+++ un A+++/-20%. Tādējādi tās patērē elektroenerģiju par 20% ekonomiskāk, kā paredz visaugstākā energoefektivitātes klase Eiropā A+++. Piedāvājot visplašāko energotaupošo iekārtu izvēli, kompānija Liebherr kārtējo reizi ir paaugstinājusi efektivitātes standartu latiņu.

Tās nav visas Liebherr BluPerformance nākamās sērijas priekšrocības un jaunievedumi. Pirms jauno iekārtu tirdzniecības uzsākšanas mēs detalizēti aprakstīsim šīs modeļu sērijas īpatnības. Parakstieties uz mūsu jaunumiem, lai būtu informēts!

Rakstiet mums, ja jums ir jautājumi un komentāri. Izmantojiet zemāk esošo formu komentāriem vai pievienojoties mūsu Facebook lapai.