Ideal Refrigerator Temperature

 

Lielākā daļa cilvēku nedomā par to, kādai būtu jābūt temperatūrai ledusskapī. Jums tiek piegādāts ledusskapis un, tāpat kā vairums no mums, jūs vienkārši atstājat noklusētos uzstādījumus. Tad kādu temperatūru būtu jāuzstāda ledusskapī un kādas ir sekas tam, ja ledusskapī ir neatbilstoša temperatūra?

Ideālā temperatūra ledusskapī

 

Pārtikas pretizšķērdēšanas asociācija WRAP apgalvo, ka vidējā temperatūra ledusskapjos ir 7°C, neskatoties uz to, ka Pārtikas standartu aģentūras vadlīnijās norādīts, ka ideālā temperatūra ledusskapī ir no 0 līdz 5°C.

Asociācija uzsver, ka ik gadu, piemēram Lielbritānijā vien, pārtika 15 miljardi mārciņu vērtībā nonāk atkritumos. Viens no galvenajiem faktoriem ir produktu, kas ātri bojājas, piemēram, piena produktu, uzglabāšana neatbilstošā temperatūrā.

„Mūsu ledusskapji nav pietiekami auksti mūsu pārtikas produktiem, līdz ar to piens un citi produkti pārāk ātri sabojājas un tiek izmesti,” laikrakstam The Huffington Post norāda WRAP iniciatīvas Love Food Hate Waste pārstāve Helēna Vaita.

„Mēs nekad nemestu naudu atkritumu grozā, bet Lielbritānijā ģimene vidēji mēnesī atkritumos izmet 70 mārciņu par pārtikas produktiem, kurus varēja patērēt uzturā.”

Liebherr ierīces ar skārienjutīgām elektroniskām vadības pogām ļauj vienkārši pārbaudīt un nomainīt temperatūru ledusskapī un saldētavā. Vēl nekad nav bijis tik viegli uzstādīt pareizo temperatūru ledusskapī, un, ja jums ir Liebherr ierīce ar BioFresh atvilktnēm, dažādi pārtikas produkti vēl ilgāk paliks svaigi.

 

Vienkāršas lietas, ko var darīt, lai pārtika ilgāk paliktu svaiga

 

  • Pirms ievietošanas ledusskapī ļaujiet siltam ēdienam atdzist līdz istabas temperatūrai.
  • Novietojiet pārtikas produktus tiem atbilstošajos ledusskapja nodalījumos. Piena produktus, apstrādātu gaļu, ēdiena pārpalikumus un iepakotu pārtiku ieteicams turēt ledusskapja augšējā un vidējā plauktā. Apakšējais plaukts paredzēts gaļai, mājputniem un jūras veltēm, savukārt atvilktnēs būtu jāievieto svaigi augļi, dārzeņi un salāti.
  • Iepērkoties izmantojiet aukstuma somas, kur uzglabāt saldētu pārtiku, līdz nokļūsiet mājās.
  • Viriniet ledusskapja durvis pēc iespējas retāk, lai samazinātu apkārtējā gaisa iekļūšanu, kas paaugstina temperatūru.

Un … ideālā temperatūra jūsu saldētavā

Ideal Freezer Temperature -18°C

Ja jūs interesē tas, kādai temperatūrai būtu jābūt jūsu saldētavā, tad tas jau ir daudz vienkāršāk. Kopumā vislabākā temperatūra saldētavā ir -18°C.

Kādu Jūs temperatūru izvēlaties jūsu ledusskapim?  Informējiet mūs… ierakstot komentāru vai rakstot mums Facebook!