Одним з мегатрендів сучасності є продукція, розроблена за індивідуальним дизайном. Сьогодні це частина нашого особистого стилю життя. Функція «Design your fridge — MyStyle» надає клієнтам Liebherr унікальну можливість розробити дизайн холодильника відповідно до власних вимог. Онлайн-конфігуратор, за допомогою якого можна створити індивідуальний дизайн, був представлений на виставці IFA 2017 у Берліні.

MyStyle — створіть свій власний дизайн холодильника Liebherr

Нова функція «Design your fridge — MyStyle» найближчим часом надасть вам змогу втілити в життя те, що вже можливо в багатьох інших областях, а саме: розробити індивідуальний дизайн холодильника відповідно до ваших власних вимог. Дизайн може відображати ваші хобі, ви можете розробити його як подарунок або зробити яскравий дизайнерський акцент у вашій кватирі.

Онлайн-конфігуратор для створення індивідуального дизайну холодильника

Простий у використанні онлайн-конфігуратор надає клієнтам безліч можливостей вибору, наприклад, широкий діапазон кольорів та матеріалів або навіть особливостей інтер’єру. Крім того, користувачі також можуть обирати з широкого кола зображень і видів дизайну або використовувати власні фотографії при проектуванні свого ідеального холодильника. Це означає, що відтепер не існує жодних обмежень для власної творчості та уяви при розробці дизайну! Ціни на всі доступні функції та види дизайну включені в програму конфігурації, так що ви завжди можете стежити за витратами. Запуск функції «Design your fridge — MyStyle» запланований на другу половину 2018 року.

Онлайн-конфігуратор дозволяє вибрати колір, матеріали та особливості інтер'єру

Онлайн-конфігуратор: 3D-проекція надає широкий спектр можливостей

Для того щоб представити онлайн-конфігуратор на виставці IFA, на елементах в формі куба були представлені різноманітні варіанти індивідуального дизайну холодильника за допомогою послідовності розважальних відеокадрів та світлових ефектів. Які ви бажаєте двері? Яким має бутиінтер’єр? Як перенести улюблене фото на холодильник? Проекція вражаюче ілюструє відповіді на ці та інші питання.

Загальний огляд стенда Liebherr на виставці IFA 2017, а також опис найбільш яскравих новинок читайте в цій статті блогу.

Якщо у Вас виникли питання, напишіть нам. Скористайтеся формою для коментарів під цією статтею або приєднуйтеся до обговорення на нашій сторінці у Facebook.